Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen lányok tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen lányok tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
KOrt is írjatok,ha lehet...
2011. nov. 2. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Húúú , én nagyon szeretem mondjuk , az olyan lányokat, akik elkeseredettségükbe nem kérdeznek gyakorikérdések.hu-n, majd nem várják még illik rájuk egy leírás, és nem próbálják meg felszedni , a srácot aki írta!! :) ... Az nagyon ebjön nekem! :)
2011. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
\m/ Metál lányok \m/ Amúgy akinek van életkedve, nem dagi (sokat kirándulok, vinném magammal, nem bírná a lassú tempómat sem), a szememben nem csúnya, az sem hátrány ha szereti a metált, és nagyjából egy hullámhosszon vagyunk.
2011. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12:47 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kösz, jót röhögtem.
2011. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok, és nekem 14, 15 éves csajok jönnek be, de volt már alkalom 16 ra is.
2011. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban legyen intelligens. Legyen széles az érdeklődési köre. Lehessen vele szinte bármiről elbeszélgetni. Legyen életcélja, ne csak úgy éljen bele a világba, mint sokan. Legyenek érzelmei, amiket nem a TV, internet és egyéb nem valós dolgok határoznak meg. Legyen nőies, tudja, hogy mi a nő "dolga" az életben. Legyen kicsit elérhetetlen, lássam benne a kihívást. Legyen kicsit rejtélyes, mert nem jó az, ha valaki túlságosan kiismerhető. Érdeklődjön felém, akarja megtudni, hogy ki vagyok én valójában. Legyen stílusa, ne legyen egy "tömegtermék". Legyen különleges. Külsőre pedig előny, ha a lány szőke és/vagy alacsony. A megjelenése tükrözze azt, hogy ki ő valójában, ne pedig a társadalomnak akarjon megfelelni vele. A legjobb, ha egyáltalán nem foglalkozik a társadalom normáival saját maga kibontakozásának vonatkozásában. Úgy lesz ő valójában ő.


20/F

2011. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ja és lélekben legyen felnőtt, túl sok manapság az éretlen 20-24 éves felnőtt testébe zárt gyerek. Rengeteg.

Korban a 20-22 korosztály jön be. A nálam fiatalabbak hihetetlen éretlenek többségében, de még a korosztályom is. Ezért jobb szeretem, ha a lány idősebb nálam, akkor legalább esély van arra, hogy egy érett nővel állok szemben, nem pedig egy kislánnyal.

2011. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 LadyLee ***** válasza:

"szőke és/vagy alacsony"


Érdekes kritérium. :)

2011. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nagymellü és nimfós legyen! Ja de ne legyen dagatt!
2011. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szőke,alacsony, mint a barátnőm:D
2011. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem külsőre gyakorlatilag mindegy, csak ne legyen mű, legyen egy kisugárzása. Belsőleg legyen kedves, humoros, megértő, szeretetreméltó. Adja magát!
2011. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!