Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, mi a legfontosabb es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mi a legfontosabb es a legkevesbe fontos?

Figyelt kérdés

Legyszi allitsatok fontossagi sorrendbe az alabbi tulajdonsagokat.Kosz elore is :D

-apoltsag

-jololtozotseg

-szepseg(jokepu/kevesbe)

-izmossag(csak szerenyen)

-kisugarzas

-inteligencia


2009. máj. 6. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

-Kisugárzás

-intelligencia

-szépség

-ápoltság

-jólöltözöttség

-izmosság

2009. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1. ápoltság

2. intelligencia

3. kisugárzás

4. szépség..legyen jóképű :)

5. jólöltözöttség

6. izmosság

2009. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

kisugárzás

ápoltság

szépség

inteligencia

jólöltözzötség

izmosság

:P

ha érdekel,hogy miért ez a sorrend irj,és válaszolok majd:P

2009. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1.ápoltság

2.inteligencia

3.jólöltőzötség

4.szépség

5.kisugárzás

6.izmosság

2009. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

-ápoltság

-inteligencia

-kisugárzás

-szépség

-jólöltözötség

-izmosság

2009. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

-kisugarzas

-apoltsag

-inteligencia

-jololtozotseg

-szepseg(jokepu/kevesbe)

-izmossag(csak szerenyen)

2009. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

1:kisugárzás


(lehet vki modell kinézetű is ha nem tudja kihasználni az adottságait és lehet vki kevésbé szép ha azt úgy adja elő h vonzó legyen a hibája)


2:ápoltság


( ezt nem függ pénztől, kortól semmitől ha vki saját magával nem törődik akkor az a bnőjével se fog de komolyan.)


3:intelligencia


(itt nem azt értem h gimi v szakközép hanem h baráti társaságba el tudjak vele menni úgy h nem félek attól ha megszólal sugárzik róla h mekkora paraszt.

én elvárom azt h a párommal lehessen beszélgetni és ez nem az iskolát jelenti mm h milyen suliba jár hanem h tud e beszélni )


4:szépség


( eleve amit vkiről megtudsz az a külső. ez a legfontosabb mert ha vki nem az a tipikus álompasi nem érdekel de legyen benne vmi ami megfog annyira h meg akarjam ismerni.)


5:jólöltözöttség


(én itt annyit mondok h ha ez alatt a márkát érted akkor azt én le sz*rom mert olcsó ruha is lehet szép. vannak különböző stílusok tehát ha neki az tetszik de nekem nem akkor megpróbálom elfogadni ennyi.)


6:izmosság


(nem szeretem a macis típusú pasikat. én se vagyok kövér van rajtam 2-3 kg plusz de mások szerint és szerintem is jól áll tehát nincs jogom elvárni a páromtól h minden nap kondizzon . ne legyen macis típus és az meg h izmos e vagy csaj jó az alakja nekem az mind1.


remélem nem baj h elmondtam h mit miért gondolok így de szerintem ha már érdekel a sorrend akkor az ok is nem?


manó 15/L

2009. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

- szépség

-

-

-

-

- izmosság (csak nagyon szerényen)


a többit közte meg rakd, ahogy teccik...

2009. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mano :kosz a reszletes valaszt.

Szerintem az izmossagot mindenki felreertette,mert rosszul fogalmaztam.Ugy ertettem, hogy legyen testepito es ne ferjen be az ajton,hanem csak izlesesen legyen szep a felsoteste.(azert gondoltam hogy ez szamit a lanyoknal mert minden ''noideal'' akiket a TVben ellenalhatatlanoknak tartanak mindenkinek szep a felsoteste,de egynek sem tul izmos.

2009. máj. 6. 19:13
 10/13 anonim ***** válasza:
1. kisugárzás 2. ápoltság 3. intelligencia 4. jólöltözöttség 5. szépség 6. izmosság
2009. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!