Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 2 éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 2 éve vagyok együtt a párommal és fél éve lassan a menyasszonya. Szerelmes vagyok belé de néha ugy érzem hogy csak ragaszkodok hozzá és csak szeretem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Azok emberek válaszát kérném első sorban akik ugyanezzel a próblémával küzködnek.Néha elgondolkodok hogy még mindig tart a szerelem vagy csak a szeretet és a ragaszkódás. Nem bírnám elviselni ha elveszíteném de ezez az érzések mitől vannak?
2009. máj. 7. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Már sokszor beleestem abban a hibában hogy az adott kapcsolatomban "megkérdőjeleztem" hogy tulajdonképpen miért is vagyok még vele mert hiszen szeretem de az már nem ugyanaz mint amit még az első időkben éreztem. Igen,ha már benned is megfogalmazódott ez az érzés,akkor a szerelem tüze bizony kihunyt, de ha a szeretet -és nem csak a ragaszkodás- ott van a szívedben, hagyd ezeket a gondolatokat elillani a lelkedből. De! Kérlek légy őszinte magadhoz. Valószínüleg Te is, úgy mint én, félsz az egyedülléttől és úgy érzed, inkább érzelmeidben is megalkuvó leszel csak hogy ő ott legyen melletted. Ha csak erről van szó, kérlek gondolkodj el azon, hogy ha már most ilyen bizonytalan vagy, vajon mi lesz két év múlva....
2009. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!