Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok elégedettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok elégedettek a külsőtökkel? És ez az énkép mennyire befolyásolja a párkapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
Igazság szerint én egyáltalán nem vagyok megelégedve magammal, azt gondolom, hogy én vagyok a világ legcsúnyább embere. Úgy tűnik, hogy körülöttem vagy szépek az emberek vagy átlagos külsejűek, csak én lettem ilyen...
2009. máj. 8. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Hiddel h nem Te.

Rajtam pl semmi sem jó, SEMMI sem. Narancsbőrös a fenekem, nem kicsi, combjaim se, hasam is, szélesebb is a vállam az átlagnál, melleim 4éve ekkorák (kicsik, semmi formájuk, kicsit lógnak is)naggyon ritka hajam van, sminkelem magam szal arcomra nem panaszkodok különösebben, bár smink nélkül az is szörnyű..iszonyú szar alakom van.

És nem divatból mondom ezt, tényleg így van ez!! Tényleg nincs jó alakom.

Egyetlen dolog amit magamban értékelek h meglettem áldva tehetséggel, szóval rajzolni tudok jól. (nem beképzeltségből mondom, tényleg nem.)

2009. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
ja és L/17
2009. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Nekem általában a testemmel van bajom. Pedig nincs vele semmi baj, arányos vagyok, mások szerint nagyon is csinos. De az a bajom,hogy a neten, tévében, címlapokon is állandóan a pucér,tökéletes nőket látom, és nagyon zavar,hogy én nem vagyok olyan mint ők. Főleg ha a barátommal tv-zek és akkor vannak benne a rib@ncok..és hiába mondja a barátom,hogy én jobb vagyok, meg én is vagyok olyan jó nő, nem tudom elhinni, és sokszor sírtam is miatta. Mostanság talán kezdek megbékélni magammal,de azért sokszor előjön ez az érzés. A kapcsolatomat annyira nem befolyásolja, max annyira,hogy a barátom néha már unja a beszólásaimat ("nézzed a nagycs.ecsűt, itt olyat úgy se látsz")
2009. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Fénykép nélkül erre nehéz bármit is mondani azon túl, hogy...

a.) a legszebbnél is van szebb és a legrondábbnál is még rondább,

b.) vas tyúk is talál szeget

c.) bármennyire is sablondumának tűnik, RENGETEGET számít az ún. "kisugárzás", vagyis hogy mennyire hagyod, hogy lehúzzon a rossz érzés - vagy épp hogy mennyire tudsz túllépni rajta és/vagy elfogadni magad.

2009. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A fejemmel van problémám, úgy érzem, hogy lefejezve is jobban mutatnék. Az alakom átlagos.
2009. máj. 8. 20:25
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Én teljesen egyetértek a 3. hozzászólóval. Én is ha meglátok egy pucér nőt mondjuk címlapon vagy tv-be vagy akár fürdőruha van rajta én is mindig mondom magamban hogy bárcsak olyan alakom lenne. Nekem is van barátom és nekem is sokszor szarul esik hogyha látok egy szerintem csinos, fasza csajt a tv-ben és arra gondolok hogy én nem vagyok ilyen. Barátom is mindig mondja hogy pedig neki én vagyok a tökéletes stb.. nagyon bánt a dolog, pedig nekem is sokan mondták már hogy szép vagyok csinos vagyok, de ha nincs önbizalmam hiába van a szépségem... :(

17/L

2009. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Engem mások szépnek tartanak, viszont én tükörbe sem szívesen nézek. Nem is értem mi tetszik a pasiknak is rajtam... ronda bőröm van, szeplős, pattanásos, rosszak a fogaim, kicsik a melleim, mégis sok jelentkező akad... sosem fogom megérteni miért, semmi szép nincs rajtam.
2009. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
172cm/78kg. Tehát mondhatnám, hogy jó lenne egy pár kilót fogyni. Régen mindenféle diétát kipróbáltam, mozgással együtt, nem jött össze. Aztán elkezdtem figyelni mások hogy reagálnak rám. Ált. nagy ívben lesz@rták, hogy van rajtam felesleg. Lehet, hogy csak jó emberekkel vagyok körülvéve, de inkább a belsőm érdekelte őket.Valószínűleg ennek köszönhető, hogy el tudtam fogadni magam. Nem csak a csontsovány lányok lehetnek "bálkirálynők", akikért mindenki odavan. Egyébként úgy más "bajom" nincs magammal. Értelmes, jó humorú, normális gondolkodású, sportot szerető, csinos fiatal nő vagyok, és így szeretem magam, és mások is. Az az első, hogy mi el tudjuk fogadni magunkat. Ha mi jóban vagyunk magunkkal, más a kisugárzásunk is és így más szemmel néz ránk a többi ember is.
2009. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Én is szeretnék olyan lenni mint azok a lányok akiket szépnek tartok, de meg vagyok elégedve magammal. Merek tükörbe nézni, elég hosszasan is. Néha rámjön a hülyeség hogy ronda vagyok, és nem is nyüzsögnek körültöttem a fiúk. De ez csak azért van mert akik ismernek tudják, hogy én nem vagyok "olyan" idegenek közé meg nem nagyon járok. Különbenis rájöttem, hogy az összes dolog ami nem tetszik megváltoztatható, úgyhogy ha akarom, akkor megcsinálhatom (nem műtét vagy ilyesmi, csak egyszerű itthoni dolgok) ezeket a változtatásokat, és akkor még inkább fogok tetszeni magamnak.
2009. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
nemtudom. én spec utálom az alakom. mert vastag vagyok, és a karom is vastag. és nem volt még barátom. és azt gondoltam nem is lesz. de ez sem igaz egyébként, mert volt h a strandon "ismerkedtem" meg egy pasival és hát összejövő félben voltam, és akkor még vastagabb voltam mint most és bikiniben, de őt nem zavarta, és tökre meglepődtem, de én nagyon szarul éreztem magam mert utáltam h vastag vok
2009. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!