Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felbontotta a jegyességet!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felbontotta a jegyességet! Visszajön valaha is?

Figyelt kérdés
Nem érezte hogy kész elkötelezni magát, de nem is olyan lány, aki egyik kapcsolatból a másikba ugrana. Még nem volt szexuális kapcsolata sem előttem. Azt mondta, nem tudja mit érez, de nem tud hozzámjönni. Szerintetek még vissza fog jönni? Ennek az egésznek már fél éve, de nem tudom őt elfelejteni, és csak arra várok, hogy egyszercsak megjelenik az ajtómban azzal, hogy készen áll mégis hozzám jönni. Azóta randizott már, de nem lett semmi a dologból ezt tudom biztosan, egy barátom mondta, akivel ő is jóban van. Előtte egy évet jártunk, 25 vagyok, ő 22.
2011. nov. 14. 17:45
 1/10 WhiteLabel ***** válasza:

hát igen, vagy nem, de az egyik biztos, bocsi de ezt szerintem csak ő tudja..

Lehet hogy pont ez a gond hogy nem volt még szexuális kapcsolata, kitudja mivanezekkel mostanság..

2011. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A szívem szakad meg az ilyen emberekért. Te vagy a fiú? te nem randiztál mással azóta? nem gondoltad, h megkeresd?

Am. hasonló helyzetben vagyok én is...

2011. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

még nagyon fiatal, nem élt, nem tapasztalt semmit...érthető, hogy megijedt... hagyd, had bontogassa a szárnyait, és ha úgy érzi, hogy te voltál az igazi, vissza fog menni hozzád...csak biztosítsd affelől, hogy az ajtód nyitva áll, és hogy szeretettel várod (nehogy attól féljen, hogy haragszol rá vagy ilyesmi és ezért ne keressen)


szóval röviden: van esély rá, hogy visszamenjen, ahogy arra is, hogy nem fog...az idő majd eldönti, addig próbáld meg te is élni az életed

2011. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
terhes vagy!
2011. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 MariskaHargitai ***** válasza:
Reménykedj, hogy megszabadultál tőle! Ez így csúnyán hangzik, de egy másik pasi miatt dobott.
2011. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, azt biztosan tudom, hogy nem mások pasi van a dologban.
2011. nov. 14. 17:51
 7/10 A kérdező kommentje:
Sohasem volt pasizós típus, ismertem már 4 éve a járásunk előtt is.
2011. nov. 14. 17:52
 8/10 A kérdező kommentje:

Második akkor tudod, hogy milyen érzés.

Nem randiztam azóta senkivel, nekem ő kell mert volt már kapcsolatom előtte de egyikkel sem volt ilyen mint vele.

2011. nov. 14. 17:54
 9/10 LadyLee ***** válasza:
Nagyon sajnálom, de szerintem próbálj meg továbblépni.
2011. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 BlackSword ***** válasza:

Felejtsd el... Még ha kegyetlennek is hangzik... Én tudom miről beszélsz... Átéltem... Onnan, ahol Te vagy visszaút már nincs...

Együtt érzek veled...

2011. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!