Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek templomba vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek templomba vagy könyvtárba lehet normális barátnőt találni?

Figyelt kérdés
aki nem beképzelt meg nem bunkó a kinézett nem számítana és velem 1idös lenne 16/F
2011. nov. 16. 21:24
1 2
 1/16 Walk With Me ***** válasza:

Szerintem ezek nem igazán mérvadók. Legalábbis nekem 2 olyan templomba járós lányt is volt "szerencsém" megismernem, akik gusztustalan, álszent dögök. (van mit meggyónniuk :))


Nem biztos, hogy aki nem beképzelt meg bunkó, az már egyből könyvtárakban meg templomokban lebzsel.

2011. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Könyvtárban lehet. :D Templomba nem nagyon járok. :)
2011. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

egyik helyre sem ismerkedés céljából mennek...

de talán inkább könyvtár. Majd én is ott próbálok. Te melyik könyvtárba? :DD

L/16

2011. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Na előzőből kiindulva, nekem nem volt személyesen szerencsém ilyen lányokhoz. De néha-néha elmegyek templomba most halottak napján voltam. És nem is egy hanem legalább 3 olyan lányt láttam akik azon kívül hogy tokéletesek lennének bizonyos hivatásra, legalább templomba felöltözhettek volna normálisan.


Akkor már inkább a könyvtár, mert olvasás feltételezi az intelligencia meglétét.

2011. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát én normálisnak tartom magam, nem öltözködöm k*rvásan, nem volt még barátom, nem járok bulizni, se templomba, se könyvtárba, 4-es tanuló vagyok. Tehát engem igazából sehol nem lehet megtalálni, mert általában otthon ülök, vagy a barátnőimnél, nyáron nagyrészt motorozok az öcsémmel meg a barátnőimmel. Fiú haverom csak 2 van, nem nagyon járok fiúk közé. Nekem az az álmom, hogy egyszer szembe jön velem az erdőben motorral az én hercegem:D Eddig még nem nagyon akart jönni. 17L
2011. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet normális barátnőt találni, de tény, hogy a kérdésben említett helyeken jóval nagyobb az esélye. Én konyvtáros vagyok, és rendszeresen megdöbbenek itt az oldalon, vagy ha este sétálok az utcán, hogy micsoda emberek vannak, hogy néznek ki, a könyvtárba sose tévednek be :D Mondjuk nem bánom, mert legalább normális emberekkel vagyok körülvéve.
2011. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Figyelj. Templomba nem dumálni jár az ember, csöndben meg elég nehéz barátkozni, arról nem is beszélve, hogy a korosztályodból aki templomba jár az 99%-ban rá van kényszerítve, tehát utál ott lenni.

Könyvtárba szintén nem beszélgetni jár az ember, nem is lehet, mivel egy könyvtárban illik csöndben lenni. Ráadásul erre is igaz az, hogy kevés korodbeli jár oda, max netezni mennek.

2011. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság csak olyan csajok járnak templomba, akiket gyerek korok óta így neveltek. Így ha sikerülne is egyet felszedni, fel kell készülni, hogy jön a házasságig nem fekszem le veled duma.
2011. nov. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Ezio89 ***** válasza:
Inkább könyvtár. Templomba én be nem tenném a lábam
2011. nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Olyat nem lehet találni, akinek nem a kinézet számít. Azt leszámítva sztem lehet, bár templomban tényleg hülyén venné ki magát a dolog.
2011. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!