Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mernek a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek a pasik kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Pedig nem mindegyiket utasítjuk vissza, egy része megfelel nekünk párnak, vagy legalább lelki társnak. Persze nagyon sokat vissza is utasítunk, de lehet így észreveszik magukat a kellemetlen alakok és többé nem mennek szép nők közelébe.
2011. nov. 20. 17:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
én merek
2011. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

"Miért nem mernek a pasik kezdeményezni?"


"Persze nagyon sokat vissza is utasítunk"


A kérdésben ott a válasz.

2011. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mert visszautasítotok
2011. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én azért, mert tudom magamról, h egyetlen nőnek se tetszem.
2011. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De mi nem úgy gondoljuk azt a visszautasítást. Csak megpróbáljuk felnyitni a szemeteket, hogy legközelebb más stílusú lányoknál próbálkozzatok. Nem akarunk megsérteni titeket, de élnünk kell a helyzetünkkel, hogy mi válogathatunk közöttetek.
2011. nov. 20. 18:03
 6/21 anonim ***** válasza:
Kellemetlen alakokon mit értesz? Egyébként azért nem szeretünk kezdeményezni, mert ahogyan változik a világ, változtok ti nők is (persze mi férfiak is de most nem rólunk van szó) és már egyre több csaj úgy küldi el a pasit, hogy tönkre vágja a lelki világát is szerencsétlennek. Akkor csodálkozol??? Mi is ugyan úgy félünk ám a visszautasítástól.
2011. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Azért mert minket ne "alázzanak" meg egy visszautasítással...nem tudod milyen rossz és megalázó érzés az.
2011. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én több különböző stílusú lánynál próbálkoztam, kivétel nélkül elutasítottak :(
2011. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nalam a peniszmeretem miatt alakult ki onbizalomhiany, bemagyaraztam magamnak, hogy tul kicsi es igy nekem nem szabad csajozni.


Altalaban onbizalomhiany, onertekelesi problemak, nem megfelelo onismeret okozza ezt a fiuknal (es lanyoknal), aminek nagyon sok dolog allhat a hattereben.

2011. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De nektek fiúknak az lenne a dolgotok, hogy túllépjetek az ilyen csacsiságokon. Egy visszautasítás nem a világ vége. Egy igazi férfi újra talpra áll és minduntalan próbálkozik. A visszautasítás csak egy jelzés, hogy valami nem stimmel a külsőtök vagy a belsőtöket illetően. Azon kell változtatnotok.
2011. nov. 20. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!