Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a romantikus ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a romantikus ember?

Figyelt kérdés
csak az érzelgősséget jelenti ? Mi a romantika ,
2008. márc. 22. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelgősség még nem feltétlenül jelenti azt, hogy romantikus. Romantikus az, aki már az első randira rózsával érkezik, szereti a meghitt vacsorákat, sétákat este a csillagos ég alatt vagy a vízpartokat. Hétvégenként picknickezni visz valami szép helyre, ahol nem nagyon járnak autók. Aztán lehet az is, ha rózsaszirmot hint az ágyra szeretkezés előtt vagy a kádba közös fürdés előtt. Mondjuk szerintem nagyon ritka az, aki ezt mind megteszi.
2008. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
huh ez nagyon szepen hangzik (elottem levo hozzaszolonak). de nem biztos h a romantikus pasik hosszu tavon jok. Nekem volt hasonloan romantikus pasim az elso ket honap mint egy alom azt sem tudtam elhinni h ilyen letezik. minden heten mikor talalkoztunk uj viragcsokor, ekszerek vacsik etc. aztan ez az idoszak hamar elmult es utana jott a real enje h ki is valojaban... es egy zsarnok aki csak parancsolgat es felettebb valonak erzi magat mert o ferfi... en meg elegge fuggetlen no vagyok nem szeretem ha bekorlatoznak. a mostani pasim nem ilyen romantikus de megis jo vele es nem hianyzik ez a resze a romantikanak.
2008. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a romantikáról a barátom jut az eszembe, aki megigérte nekem h soha nem fogok más virágot kapni csak rózsát, vöröset...:) akivel végig sétálom a parkot, közben csicseregnek a madrak, akivel közösen nézem meg a naplementét, aki ha fázom ideadja a felsőjét, aki megölel...aki hosszan a szemembe néz...akivel nevetek...akinek sirhatok... ez mind romantika. és nem mindig mulandó
2008. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mind szép és jó, de igazából akkor fog kiderülni, hogy egy srác romantikus-e, hogy nem fog téged lenézni, nem kezel kutyaként, had egy kis szabad teret neked, nem parancsolgat és még azok amiket mondtak itt elöttem, bár sztem minden talizáskor vagy randikor egy csokor virág már túlzás lenne :D de z egyénfüggő. van aki csak ezekért a pasikért van oda van aki utálja a romantikát stb.
2008. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan mint én :D

Aki a -Ne álmodd az életed, éld az álmaidat!- ot tartja hitvallásának, akinek a szerelem a legfontosabb, aztán a szabadság, utána a jókedv, utána pedig a többi ember véleménye...

2008. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

UI.: Szerintem...


S4L3M voltam,

csók!

2008. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!