Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mennyire zavar az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mennyire zavar az, hogy barátnőtök jobb valamiben nálatok? (hosszú magyarázat)

Figyelt kérdés
Barátaimat eléggé frusztrálja ez. Én a minap online fps játékot játszottam (cs 1.6). A barátnőm hátulról átkarolt és figyelte hogy játszom. Néha azt mondta, hogy pancser vagyok. Ezt viszont nem bántásból, hanem játékosan jegyezte meg. Majd megmutattam neki, hogy a szerveren a második vagyok az ezerötszáz valamennyi játékos közül. Azt mondta, hogy az nem számít és legyőzne a játékban. Felraktam a laptopomra a játékot, majd LAN-ban egy az egyben játszottunk. Igaza volt. Hozzá képest pancser vagyok. Ritkán találkozok ilyen jó gamerrel, mint Ő. Viszont engem egyáltalán nem bántott, épp ellenkezőleg. Örültem, annak, hogy örül, jól szórakozik és "alázhat" valamilyen téren. Majd nagyon meghatódott azon, hogy elismertem, hogy jobb nálam. Azt mondta, ezt még egy fiú sem mondta neki, nem ismerte el egyik srác sem, ha jobb volt valamiben nála. Ti hogy álltok ezzel? Ez lehet akármi. Sport, játék, akármi...
2011. dec. 5. 23:45
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
kihagytam 23F vagyok
2011. dec. 5. 23:46
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is cs 1.6-ozok, 20éves lány vagyok :D Sokaknál jobb vagyok, általában őket nem zavarja....se játékban se másban, akiket én ismerek azok inkább büszkék arra, hogy egy "dolgokhoz hozzáértő csaj" vagyok. Ha a csajszi jobb valamiben attól még a fiú is lehet jobb valamiben. Semmi sem nem függő amúgy nem kell itt nőket férfiakat hasonlitgatni. Páromnál sok mikndenbe sokkal jobb vagyok de ő is nálam és tök jóó kiegészitjük egymást!
2011. dec. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ez nagy mértékben függ attól, hogy miben jobb. De az, hogy te azzal akarsz felvágni előtte, hogy 1500 "gamerből" a 2. vagy, az azért elég gáz...
2011. dec. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőm győzne le valamiben az nem venném zokon.Még lehet,hogy engednék is neki! :) A cs 1.8 jobb a grafika! XD
2011. dec. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát.. engem nem tudna érdekelni. :D Szomorúságot biztos, hogy nem éreznék. Egy kis öröm lehetséges.
2011. dec. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem akartam felvágni, lesz@rom, csak egy játék az egész... unaloműzés estére. Egyébként ha fel akarnék vágni lenne más amire tudnám magam verni... Nem azért tettem fel a kérdést, hogy villogjak.

Egyébként a szerver egy klán public gyakorlószerver. A tagok, akik általában jobbak nálam, (én CL vagyok) onnan válogatják az ígéretes játékosokat. Első biztos tudja miről beszélek. Egyébként én is örülök neked. Ritkán találkozok jó gamer csajokkal.

A kérdés azért íródott, mert gyengébbik nemként emlegetik a szebbik nemet. És a fiú dolga hogy "jó" legyen. Tudom egyenjogúság meg minden... de itt nem arról beszélek.

2011. dec. 5. 23:55
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Engem kifejezetten zavar, ha a nőm jobb valamiben.
2011. dec. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna, nagyon örülnék neki.
2011. dec. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem tudod mi zavar haver? Hogy sehonnan nem tudok befűzni olyan csajt aki cszik :D:D:D:D Mondjuk nekem 7 év elég volt belőle, de barátnővel szívesen el LANozgatnék... :D

Bánná a franc, hogy jobb nálam :D Ha nagyon bealáz, max ki kellene engesztelnie egy békítő ... Vágod, na :D:D:D



21F

2011. dec. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Azaz 23:56 szerinted én mit kaptam kiengesztelésül? hát azt...
2011. dec. 5. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!