Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondoltok akkor, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoltok akkor, amikor azt mondjátok, nem szabad siettetni a szerelmet?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom, de vágynék rá. Mindenhol azt olvasom, hallom, hogy nem szabad siettetni, majd jön, amikor nem is számítunk rá.

A kérdésem az, hogy mire gondoltok akkor,amikor ezt mondjátok?


Kicsit talán álmodozó típus vagyok, sokszor ábrándozok arról, van barátom és miket csinálunk együtt. Itt nem csak arra gondolok, hogy összebújunk, csókolózunk, pettingelünk stb, hanem hogy hova megyünk el, milyen programokat csinálunk.

Ez baj? Hátráltathat ez a szerelem 'megtalálásában'?


16/L


2011. dec. 6. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
ezt azok mondják akik képtelen kapcsolatot kialakítani, ez a kifogásuk.
2011. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem is mindig ezt mondták/mondják de hülyeség. azért hogy legyen valakid mint mindenért meg kell dolgozni. otthon nem fog a királyfi eljönni. társaságba kell járni sokat és akkor eljön.
2011. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy szerintem úgysincs igazuk, bár örülnék, ha lenne...


18/F

2011. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Erőltetni nem szabad. Ne ruházz fel embereket olyan tulajdonságokkal amelyekkel valólyában nem rendelkeznek, csak azért, hogy szerelmes lehess beléjük. Ne erőltesd magát az érzést, mert az kialakul ha adottak a feltételek.
2011. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A társaságba járáson kellene változtatnom, tudom. A legjobb barátnőmmel egy csomó helyre eljártunk, tök jó volt, emberekkel találkoztunk, új arcokat ismertünk meg. Mióta van pasija engem eléggé elhanyagol és nem csak a barátja miatt. A barátja haverjaival tök jóba lett, aminek persze örülök, csak rossz érzés, hogy mióta együtt van a pasijával engem elhanyagol. Elmennek hétvégén bulizni és sosem hív.

Egyedül meg nem igazán van kedvem sehova se menni, pedig lehet azt kéne.

2011. dec. 6. 19:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szívesen elviszlek!
2011. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy gyors menetre, mi?!
2011. dec. 6. 19:40
 8/10 anonim ***** válasza:

ezt:

[link]

(akkor is ez a legjobb feldolgozás, sorry Phil)


Egyébként egy dolog, hogy szeretnél valakivel kapcsolatot(l: eljárkálni stb.), de a szerelmet tényleg nem veszed. Én egyszer voltam szerelmes, és pont azzal a sráccal nem jött össze, pedig vagy három évig reménytelenül bele voltam zúgva, és tudott róla. Ha meg csak az zavar, hogy nincs barátod...az tényleg lesz, ha jársz társaságba, ha nem 16 évesen, hát 18, vagy 20. Tényleg nem nagy cucc, 17 évesen én is barátról álmodoztam, aztán amikor volt lehetőségem, és akadt pár fiú, semelyikük nem tudott megfogni(tisztázzuk, nem magamat dicsérem, egyszerűen nem jött össze), most 20 vagyok, na most találtam valakit, akivel jó páros lennénk.

2011. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Most nézem, hogy képes voltam ly-vel írni a valójában-t, elnézést, már egy napja nem aludtam.



Elsüllyedek. :D

2011. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,nem,hidd el ,nem!
2011. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!