Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem, de néha feljönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de néha feljönnek bennem kételyek, ez normális?

Figyelt kérdés

Felsorolom eddig milyen kételyeim voltak:

-mi van, ha kiszeretek belőle (bár minden egyes találkával úgy érzem jobban beleszeretek, de akkor is félek ettől)

-találkák előtt szokott NÉHA olyan érzésem lenni, mintha nem is várnám, hogy találkozzunk, de aztán mikor meglátom, a szívem sebesen ver és a nyakába ugranék érzés fog el

-félek, hogy ő un meg engem, hogy elmúlik a rózsaszín köd és ennyi volt-elhagy

-félek, hogy talál jobbat, jobb embert

Ez csak pár dolog, ami jelenleg aggaszt..


2011. dec. 15. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Baj lehet az önbizalommal, túl pesszimista vagy, VIGYÁZZ mert így tényleg tönkre mehet a kapcsolat,mert előbb utóbb nem lehet elviselni az ilyet mert állandóan aggasztja valami mintha világvége volna, ilyenekre még gondolni sem szabad, egy dolog járjon a fejedben a szeretet.
2011. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az vagyok sokszor sajnos... Szerencsére nem mindig, ahogy írtam is, csak néha vannak ezek a kételyek és érzések, amolyan hullámszerűen jönnek. Köszi amúgy a megerősítést, valahol sejtettem, hogy ez lehet a baj, de te meg is fogalmaztad ezt.
2011. dec. 15. 19:13
 3/3 PT-Daniel ***** válasza:

A ketelyek nelküli szeretet egyenlö a fanatizmussal!


Ne engedd viszont, hogy ketelyeid befolyasoljak kapcsolatod ertekeleset. Ne az alapjan iteld meg parodat, hogy mit tehetne, hanem, hogy mit tesz, milyen valojaban. Jo es rossz ertelemben egyarant.

2011. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!