Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nő tipus tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nő tipus tetszik a legtöbb pasinak, mondok két páldát, melyikre buknátok jobban pasik, az egyesre, vagy a kettesre?

Figyelt kérdés

1. Göndör barnás válligérő haj, zöld szemek, 160 cm 50 kiló kb. barnás bőr, b-c s keblek, hosszú körmök, diplomás lány, szeret motorozni, flörtölgetni, bulizni és nagyon közvetlen tipus. szereti a diszkó zenét. Inkább karrierista típus. Kissé cicababás.

VAGY

2. Tépett, egyenes közép szőkés haj, hófehér bőr, kék szemek, sportos, elegáns öltözködés, van egy tetoválása, inkább a rock zene híve, művészlélek, hűséges tipus, (nem cicababa) kicsit vékony, körte alkat (kerek popsi széles csípő kis cicik) káros szenvedélyektől mentes. És családcentrikus.


2009. máj. 18. 00:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem ezek alapján döntenék.Ismernem kéne mind a két lányt.

20/F

2009. máj. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
68%
Nekem az első szimpatikusabb, de nem az ideálom.
2009. máj. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

akkor ezekszerint van aki nem a végzettsége, a családi háttere és a kihívó öltözködése alapján ítél elsőre? :)


nos, az első csaj igaz okos, de inkább olyan cicababa tipus, szeret bulizni, pasizgatni, karrierista tipus, fontos neki a pénz, hát eléggé van önbizalma, de alapban nem rossz indulatú. Olyan, aki fodrászhoz, masszőrhöz meg kozmetikushoz jár. Olyan nárcisz fazon (tükörben teccelgős)


A második tipus sem sminkeli magát gyakran, őt a zene, az írás és fényképezés érdekli a leginkább. Nincs káros szenvedélye, kicsit elvont, érzékeny, hangulatember.

Talán ez utóbbi kicsit vagányabb, fiúsabb,

Időnként visszahúzódó. Inkább megtalálják, minthogy ő menjen valaki után. Nem egy partizós tipus.

2009. máj. 18. 00:25
 4/38 anonim ***** válasza:
78%
nekem személyszerint nem kéne mégegyszer egy nem hűséges lány... tehát inkább utobbi bár egyik sem esetem
2009. máj. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
88%
Mindenképpen a második.
2009. máj. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%
nekem is inkább a második jön be.. bár nem az ideális de ha választanom kéne akkor a második :D
2009. máj. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem valami versengés ez?:D Nekem úgy tűnik mintha egy pasi 2 lány között vacilálna és a kérdező kíváncsi, hogy ő vagy a másik csaj jön be jobban a pasinak. Vagy nem így van?

Amúgy én az első lányt választanám, mert a nőies lányok tetszenek.

2009. máj. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

nos kérdés az h kinek mi a nőies :)

talán abba nem csak a kerek vagy nagy cici, hanem a kerek popsi meg formás combok is beletartozhatnak nem?

Bár ez inkább szexualítás szempontjából lehet lényegesebb, de lehet egy nagyobb mellü vagy husosabb csajjal nem biztos h jobb az ágyban, az már sztem nem am érettől függ, főleg nem a női méretektől. Nos lehet a körte és alma csapdájába estem, mnidkettő csodálatos, de különbözőek, ezért nehéz őket összehasonlítani.

A többi férfi előszőr a melleket nézi meg, vagy a popsit, lábakat? melyik számít jobban, ha számít egyáltalán?

2009. máj. 18. 01:10
 9/38 anonim ***** válasza:
77%
Nekem személy szerint előbb azr arca és a kisugárzása fog meg. Ha nincs kisugárzása és szép arca akkor tőlem lehetnek hatalmas mellei vagy kerek feneke, nem fog kelleni.
2009. máj. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
91%
én egyébként aszerint választanék hogy melyik illene jobban hozzám pl én azért a másodikat választanám mert az ő stílusa, ez a "kicsit elvont", művészlélek, nem bulizós stb jobban illene hozzám :D mert én is ilyen vagyok.. xD és tudom hogy a másodikkal valószínűleg nem érezném magam olyan jól..
2009. máj. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!