Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16-17 éves lányok válaszoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16-17 éves lányok válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,16 éves fiu vagyok,és leirnám h mit kell tudni rolam,és annyit kérnék h írjátok le mit gondoltok rolam :)

Nos tehát 16 éves vagy,és elég alacsony(173 cm vagyok most de még novok) Rovid barna halyam van amit zselézek,barna szemem. Az oltozkodésre és a kinézetemre is odafigyelek,ami nem azt jelenti h egész nap a tukor elott allok. Belso: Nem járok discoba,de nem vagyok buli ellenes szoktam kijárni barátaimmal,de nem iszom magam le,nem cigizek. Nem vagyok stréber,de szoktam tanulni, bár van 3asom is,szeretek olvasni,jo filmeket nézni. Egy normális lányt keresek aki nem egy ribi,lehetoleg ne cigizzen és ne legyen minden hétvégén részeg. Legyen kolcsonos a szeretete,és fogadja el azt a pár dolgot ami nekem fontos(foleg a sportot amit profi szinten uzok)ja és izmos is vagyok(nem izomagy csak épp h szép legyen :). Ennyit akarok egy lánytol,semmi tobbet. Ha találnék egy lányt aki kolcsonosen szeretne,én nem tudnám megcsalni.


Mi a véleményetek rólam?


2011. dec. 17. 22:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

te egy normális fiú vagy.:)

15/L

2011. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
nem
2011. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
rendben vagy:D minek írtad ki ezt a kérdést?mert ahogy látom nincs önértékelési problémáid:D
2011. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem hozzá tenni h még nem volt barátnom és ezért írtam ki h mért :)
2011. dec. 17. 22:09
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát az látszik nem szeretsz tanulni. "halyam?" te kitől tanultad ezt a szép szót?
2011. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
na jó :D ez h halyam ezen még én is elnevettem magam :P am nem nemszeretek csak van ami nem érdekel egyszeruen :)
2011. dec. 17. 22:11
 7/25 A kérdező kommentje:
ma 22:06 írtam pm-et
2011. dec. 17. 22:12
 8/25 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az h teljesen rendben vagy, a jellemzés alapján normálisnak tűnsz akinek hasonló az értékrendje a normálishoz. Ha imerkedni szeretnél írj privit! 16/L nem cigizek, nem rászegedek le, hasonlók ahhoz amiket írtál.
2011. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
22:12 ment a pm :)
2011. dec. 17. 22:13
 10/25 anonim ***** válasza:
ha képet küldesz meglátjuk ;D én is ilyen pasira vágyok ;DD
2011. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!