Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk Lányok! Hogy iktathatnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Lányok! Hogy iktathatnám ki? Nagyon szánalmas!

Figyelt kérdés

Szóval van egy csávó akiért szinte minden csaj oda van. Eddig sem néztem jó szemmel ,hogy minden csajt aki nekem tetszik felszed de nemrég jöttünk össze a barátnőmmel és mikor elvittem kocsmába oda jött dumálni és utána bnőm megjegyezte ,hogy "fúúúú ki ez" . És totál féltékeny lettem, ott is hagytam ,de már megint jóba vagyunk. És azóta ,ha a srác szóba kerül vagy egy helyiségbe kerülünk bnőm nagyon szánalmas módon folyton őt nézegeti meg neki beszél ha odajön. A csávó meg le se sz*rja de megfigyeltem hogy minden csajjal majdnem ezt csinálja. Le se sz*rja- epedeznek érte, sokat beszélget vele - belezúgnak, neki is tetszik a csaj- összejönnek.

Én már nem bírom legszívesebben megölném a csávót! És mi az ,hogy utána néznek a lányok? Hogy süllyedhetnek eddig? Ez tiszta szánalmas.


2011. dec. 21. 23:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
igen, szánalmas..de az is szánalmas, hogy még a "barátnőddel" vagy..már rég ki kellett volna tenned, ha így viselkedik..
2011. dec. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%

1. Nem vagytok jóban. Minek megy oda hozzátok ?

2. ha odamegy, miért nem küldöd el ?

3. Asszonyt is helyre tehetnéd.

2011. dec. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 mus musculus ***** válasza:
Szerintem sem érdemes foglalkoznod a csajjal.
2011. dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Főleg azok után. Hogy régen jóba voltunk . Csak összevesztünk és azóta nem tartjuk a kapcsolatot. Pár éve meg mindig b*szogattam a külseje miatt most meg itt játssza magát. Múltkor mikor odajött beszélgetni ilyen "kedvesen" és én meg elkezdtem valami történetet kamuzni mert ő mindig izgalmasabbat mondott és rá figyeltek akkor is megalázott ,hogy szánalmasan hazudok ,meg még mindig seggeket nyalok és ennyi idősen így viselkedem meg fültágeszem van és ilyenek. Meg kellett volna vernem de nem mertem mert régebben sem bírtam vele hiába volt annyival kisebb de azóta meg ki van gyúrva. Én is gyúrok bezzeg arra senki sem figyel!
2011. dec. 21. 23:58
 5/34 napietus ***** válasza:
59%

tleg szánalmas, ha egy nő egy pasi után forgolódik. a féltékenykedéssel nem mész semmire. sztem ne tulajdoníts jelentőséget se a srácnak, se az egész helyzetnek, ezzel mutathatod, hogy különb vagy nála.


29/n

2011. dec. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 napietus ***** válasza:
69%
az semmiképp nem vezet jóra, ha beszállsz a "ki tud nagyobb kamu sztorit mesélni" versenybe, ezzel magadat teszed csak szánalmassá.
2011. dec. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Nem küldtem el mert akkor meg megalázott volna valahogy! Megverni meg nem tudom.

A bnőmet meg nem küldöm el mert félig már szerelmes vagyok bele. És például múltkor sírtam annyira féltékeny voltam. Majd kitalálok valamit

2011. dec. 22. 00:01
 8/34 anonim ***** válasza:
84%

Ő az alfahím a környezetedben, ez ellen sokat nem tudsz tenni. Inkább a barátnőddel foglalkozz és érd el, hogy ki legyenek elégítve az igényeid, akkor nem csapják le a kezedről.


A nők meg ugyanolyanok, mint a férfiak és a legjobban ők is megbámulják, körberajongják. Sőt, sokszor még jobban is, mint fordított esetben!

2011. dec. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 mus musculus ***** válasza:
93%

Félig szerelmes?:D

Nem azért, de hány éves vagy, kérdező? Elég gyerekesnek tűnsz a leírt személyekkel együtt.

2011. dec. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy nem kéne foglalkoznom vele. De nem megy mert mindig belebotlok! És az fáj ,hogy tényleg minden csaj megnézi szinte. Én meg hiába erőlködök újabban alárendeltnek érzem magam.

És egyik legjobb barátom aki lány, mesélte ,hogy mennyire bejön neki az ,hogy mennyire okos meg "jófej" és ,hogy különleges ember meg a kisugárzása is . Hát én majdnem felrobbantam az idegességtől.

Elismerem ,hogy "mennyire jóképű" - meg ,hogy kigyúrta magát de ne kéne így nyomulni. Régebben elképesztően nyomorékul nézett ki.

És amikor megtudtam ,hogy két olyan csaj is megvolt neki akikről régen közösen álmodoztunk és mindig elmondtam neki ,hogy soha nem jöhet ez neki össze akkor is kiakadtam! az egyik ráadásul fél fejjel magasabb volt nála!

És a barátnőmnek írt facen nemrég! Mi van ha a sérelmeiért akar bosszút állni?

2011. dec. 22. 00:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!