Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akibe már 1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akibe már 1 éve tetszik és én is neki de egyikünk se az a beszédes tipús. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 23:27
 1/9 Darkavid ***** válasza:
100%

Mit tegyél?Először vegyél egy Helyesírási-szótárat! :D

Másodszor pedig,egyikőtöknek lépni-e kell!Egy határozott lépessel el lehet dönteni az egészet!

2011. dec. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igyál egy SÖR!
2011. dec. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Macs1209 ***** válasza:
mosogass el
2011. dec. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mus musculus ***** válasza:
Nem vágom a problémát. Ha így tudjátok egymásról, hogy mennyi az annyi, az nagyszerű, már csak össze kell jönnötök.
2011. dec. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy lépj, vagy felejtsd el. Mellesleg, ha ennyire biztos vagy abban, hogy ez kölcsönös, már valószínűleg mondta, így beszélni is lehetve vele, főleg egy év után.

Mellesleg szemétség a helyesírási szótárral jönni, de igaz. Lapozgass egyet! ;)

2011. dec. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A némák is megértik egymást. :D JELBESZÉD a kulcs a problémára. XD
2011. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mus musculus ***** válasza:
Vagy betűtészta
2011. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ő nem tudja hogy én szeretem őt csak èn tudom.... Jelbeszéd.... hát nehéz ùgy ha csak úgy képes ràm nézni ha én nem nézek rá... Szov mindig csak utánnam néz de nem tudja h én ezt tudom...

És a kérdés azért van elírva mert késő este volt ès telóról irtam....

2012. jan. 20. 21:46
 9/9 mus musculus ***** válasza:
Akkor kezdeményezz, bakker.
2012. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!