Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nagyon szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon szánalmas vagyok, amiért sírok, csak mert nincs barátnőm, akivel szerethetnénk egymást? Az ünnep miatt a szokásosnál is érzelmesebb vagyok, úgy tűnik.22/F

Figyelt kérdés

Csak mindig elvonulva sírok a szobámban, ügyelve, hogy ne lássa és ne tudja a család többi tagja, szégyellem magam, hogy ennyire érzelmes vagyok fiú létemre. De annyira fáj, hogy nincs egy lány az életemben, akivel ott lehetnénk most is egymásnak. Már két napja a takarómat ölelgetem és elképzelem, hogy a barátnőm fekszik mellettem.


De szégyellek erről ismerőseimnek beszélni. Nagyon magam alatt vagyok. :'(


2011. dec. 25. 11:08
1 2
 1/16 valaki a tömegből ***** válasza:
Hidd el a párkapcsolat sem fenékig tejfel, de ha adhatok egy tanácsot szerintem tegyél is azért hogy legyen barátnőd ne csak a bib*szott takaródat őlelgesd és pityeregj.
2011. dec. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban szánalmas,persze nem bántani akarlak,vagy még egyet beléd rúgni.Elbújsz a világ elől és sírsz,hát így nem lesz barátnőd.Össze kell szedned a golyóidat és kilépni a nagyvilágba!Annyi,de annyi gyönyörű csaj szaladgál az utcán.Kilépsz a házból és tuti találsz egyet kapásból.Veszteni valód nincs,kalandra fel!
2011. dec. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit azt.. Még lányoktól is az lenne. Kapd össze magad, menj el bulizni, koncertre, valahova. Meg kell tanulnod jól érezni magad kapcsolaton kívül is. Legyél nyitott, de ne akarj görcsösen valakit, csak azért, hogy ne legyél egyedül.
2011. dec. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De én próbálkoztam, épp ez az, de valamiért nem kellek a lányoknak. :(
2011. dec. 25. 11:52
 5/16 anonim ***** válasza:

nem szánalmas


szerintem depressziós vagy, nekem is volt ilyen..


ajánlom egy jó pszichológus felkeresését



mellesleg egy teljesen normális reakció.. én is leiszom magam, amikor látom a karácsonykor a kirakatok elött ölelkező párokat.. (nem irígység, hanem szomorúság miatt)


sőtt.. a börtönben is kibírják a rabok mindig, de a karácsony a legnehezebb időszak nekik is..

2011. dec. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ma 11:56


de már régóta ez megy nálam, hogy arról álmodom végre lesz egy lány, aki szeret engem és én is őt viszont, de sajnos valamiért nem találok ilyen lányt :(


ráadásul egyre öregebb vagyok, de még egy csók sem volt vagy egy kézenfogva járás, nem is merek kezdeményezni már a lányoknál, túl sok volt a visszautasíátás és nagyon fáj, a mélyben vagyok, senki sem szeret :(

2011. dec. 25. 12:18
 7/16 anonim ***** válasza:

Nyugi, együtt érzek Veled. :)


Bár én nem szoktam sírni ez miatt, de skszor gondolkozom ezen, de az én helyzetem még rosszabb, mert nekem barátaim sincsenek és soha nem is vtak. Nekem igazából senkim sincs. Az még rosszabb :(


17/F

2011. dec. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hidd el, tudom mit érzel... igaz, rajtam máshogy csapódik le a feszültség általában. És nem vagyok rá büszke, de az az igazság,hogy régebben én is gyakran nyúltam az italhoz ilyen helyzetben... ezért is találtam magamnak más elfoglaltságot, jelesül az írást. (És persze próbálkozom tovább a csajoknál rendületlenül.)

Neked is azt tudom tanácsolni, hogy keres valamit, amiben jó vagy, ami leköt, és ne add fel! Ne feledd: az utolsó menetig tart a meccs ;)

Hajrá!

2011. dec. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem 21 évesen volt az első barátom, aki jól becsapott, aztán 23 évesen jöttem össze a mostani párommal. Nem kell depizni. Régen én is nagyon magam alatt voltam, még 15-16 évesen, aztán azt gondoltam, hogy nem fogok addig nyavalyogni, amíg valaki hajlandó lesz velem lenni. Amint abbahagytam az önsajnálatot, minden jobb lett. Nem lettem szebb, okosabb vagy kedvesebb. De azt gondolom, nincs olyan kisugárzása azoknak, akik ennyire akarnak valamit és azon siránkoznak, hogy nem kapják meg, amire vágynak.
2011. dec. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

ma 12:22


Igen, részben igazad van.


DE!


Te lány vagy, hozzád jönnek a fiúk, nem is a te dolgod a vadászat, a kezdeményezés.


Én viszont fiú vagyok, ha én nem cselekszem valószínűleg sosem fog egy lány sem kezdeményezni nálam és agglegény maradok mindenféle tapasztalat nélkül, megkeseredve, magányosan egy lelki roncsként.

2011. dec. 25. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!