Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Vonzó egy nőn enyhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Vonzó egy nőn enyhe súlyfelesleg? Mondjuk hasban? Pl. Ehy 78 centis has?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan vonzó hogy együtt sportolnánk :D
2011. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
esetleg egy képtől okosabbak lennénk... ez alkatfüggő... szerintem egy "duci" lány is lehet szép... nem kell deszkának lenni ahhoz, hogy valaki csinos legyen...
2011. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a súlyfelesleg és a vonzó valahogy nem jön be egy mondatban. Pont, mint a minőségi használt ruha.
2011. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Mivel fiúk vagyunk, ezért nekünk ne cm-t mondj (kivéve mellbőség!) hanem magasság/súly-t. Úgy jobban el lehet képzelni: ___cm/__kg + kicsit husis has. :) - De ha nem túl nagy, akkor számomra elfogadható. De ez egéni vélemény.
2011. dec. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem centivel mérem a vonzóságot. Akadt nádszálvékony csaj is, aki bejött, de az átlag azért a kicsit nőiesebb, teltebb alkat, mint pl. Shakira. Azért ő sem egy olyan csaj, akit bármikor kettétörsz.


Válaszoló: ha felvetted a pólót és viselted egy napig, az már használt ruha. Bocs.

2012. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Személytől függ, van, akinek vonzó a teltebb alkat, van, akinek nem.

Én enyhén telt vagyok (azaz nem úgy nézek ki, mint egy magazinmodell, de BMI szerint kövér sem vagyok), és mindig utáltam, hogy hajlamos vagyok hasra is hízni, a páromnak viszont még ez is bejön rajtam. A korábbi kapcsolataimban sem okozott gondot, de a mostani párom imádja. :)

A "78 centis has" semmit nem mond, az arányoktól, az általa keltett benyomástól függ, hogy vonzó-e valaki, vagy nem.

2012. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!