Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megtudta a fiú hogy szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudta a fiú hogy szerelmes vagyok belé, persze nem tőlem, és nem tart távolságot, és ugyanolyan közvetlen mint volt akkor valószínű nem problémázik rajta ugye?

Figyelt kérdés
tehát itt gondolok arra,hogy akkor valószínűleg én is tetszhettem neki?
2012. jan. 1. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja.
2012. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet. Derítsd ki. Csak akkor tudod meg, ha kicsit jobban közeledsz hozzá. Fogd meg a kezét, nézz a szemébe. Ne mond neki, hogy szerelmes vagy belé, mert el is ilyesztheted.


ui.: engem se zavart sose ha szerelmes volt belém egy csaj, akkor is ha nem volt az esetem :D

2012. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és mi van akkor ha azt halottam a baráti társaságából hogy 2 lányon variál hogy melyikre menjen rá? ilyenkor érdemes teperni vagy hagyjam ?
2012. jan. 1. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha mind2 biztos fogás akkor nem,mert akkor pont elriasztja

Ha viszont nem tudja még hogy kell-e a másiknak akkor lehet:)

2012. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak annyira, hogy ne alázkodj meg.
2012. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha téged akar akkor rád fog menni. Az meg hülyeség, hogy 2 lányon vacilál.
2012. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!