Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az, hogy valaki jóképű garancia arra, hogy sok csaja lesz/van?

Figyelt kérdés
? :)

2012. jan. 4. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem garancia, de nagy rá az esély:D
2012. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem feltétlen. pl ha nem magabiztos, meg nincs önbizalma, akkor lehet akármilyen jóképű, csak akkor lesz csaja, ha a csaj szedi fel :)
2012. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mus musculus ***** válasza:
Ha tényleg egy ideál álompasi kinézete van, nem hinném, hogy önbizalomhiányos lenne, bár semmi sem kizárt. Nem, nem garancia, de hogy esélyesebb mint egy bányarém, az is biztos.
2012. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dögi ***** válasza:
Egyáltalán nem garantált hogy csaja lesz. Van egy haverom aki jóképű, de ha csajokról van szó akkor félénk, még ha a csak is szedte fel még akkor sem lépett hogy valamit kihozzon belőle.
2012. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Dögi ***** válasza:
csaj* bocs elírtam :P
2012. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
stílus is kell hozzá és legalább olyan jó összkép,mint amennyire jóképű....
2012. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én jóképű vagyok, de sosem pályáztam arra, hogy sok csajom legyen, inkább arra, hogy megtaláljam az Igazit. Féléve meg is találtam.
2012. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha mellé normális természetű, akkor tapadni fognak rá a csajok. Az meg már rajta múlik, hogy él-e a lehetőségekkel.


De a legtöbb jóképű srác elég nagyképű. Viszont vannak csajok akiknek az nem számít. A lényeg, hogy legyen egy helyes barátjuk.


Szóval mindenhogy van rá lehetősége. Bár szerintem jobban tenné az ilyen fiú, ha tényleg az igazit keresné!

2012. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a samsung is csak 3 év garanciát ad a tévékre! az életben pedig nincs garancia. csak egy dolog biztos: a halál!

hiába vagy jóképű ha nem mosol fogat és büdös a szád, vagy ha összehugyozod magad ha hozzád szól egy csaj...

2012. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!