Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ti mit szrettek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti mit szrettek egy pasiban? Külső, belszlő egyaránt.

Figyelt kérdés
Pl. Hogy viselkedjen, vagy hogy szempont-e az hogy milyen magas... Ilyenek. Hogy ti mit szerttek.:)
2012. jan. 5. 21:54
1 2
 11/14 Doruss ***** válasza:

Én is valahogy úgy gondolom, mint szamóca.. .

Én nem tudom elmagyarázni, hogy milyen az idális pasi, mert nincs ideálom. Ha megismerek valakit, el tudom dönteni róla, hogy tetszik-e vagy nem. Persze nekem is megvan az, hogy milyen tulajdonságot szeretek és nem szeretek egy pasiban, de csupán az, hogy ezek a tulajdonságok meg vannak-e benne vagy nincsenek, nem határozza meg, hogy bejön-e.

2012. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
hat..a kulso ami megfog..az ha bejon,akkor meg kell tartson a belsojevel:) legyen velem figyelmes es kedves,ha kell akkor szenvedelyes,ha olyan a tarsasag akkor legyen szellemes,ha komoly dolgokrol van szo akkor mutasson empatiat vagy figyeljon oda arra amire kell eppen..legyen muvelt,tudjon alkalomhoz illoen viselkedni..de a legfontosabb,hogy szeressen, es mutassa ki!:) ezt termeszetesen viszonzom is:)
2012. jan. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nincs konkrét ideálom,,belsö ne legyen paraszt ,törödjön a barátaival , normális :)
2012. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a férfias, érett pasikat szeretem, nem a bunkó, verekedőset. Nem kell romantikusnak lennie csak legyen eredeti, illedelmes és érett. Ez az én korosztályomban nem igazán van még meg. L16
2012. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!