Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon tetszik valaki de nem egyedülálló.

Figyelt kérdés
Szinte minden éjjel róla álmodom, és egész nap ő jár a fejemben. De van párja. Nem akarnám hogy ott hagyja vagy ilyesmi, csak szeretnék vele találkozni és beszélgetni. Nem akarom tönkretenni a kapcsolatát.
2012. jan. 7. 01:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gyere dugjunk aztán elfelejted.
2012. jan. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, együtt érzek veled.
2012. jan. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Második, és hogy bírod?
2012. jan. 7. 01:41
 4/17 anonim ***** válasza:

ha fiú vagy: sok sikert, próbálkozz kitartóan, menni fog!

ha lány vagy: szálj le róla te ribanc, tönkre ne tedd a kapcsolatát!

2012. jan. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

bocs, nem előző válaszoló vagyok, de nekem is vannak hasonló gondjaim. már megszoktam. mégis miről akarnál vele beszélgetni? én más szeretnék vele, nem kimondottan beszélgetni. én sem akarom tönkretenni a kapcsolatát.

N vagy F vagy?

2012. jan. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

előző hozzászóló!

ássam el magam, mert nőnek születtem és vágyaim vannak? ti meg a halálba szekáltok bennünket már csak a nézésetekkel is? mi lenne, ha még azt is tudnánk, hogy mire gondoltok?

2012. jan. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
01:46-os! Igazából bármi jó lenne nekem, ha 5 percet lehetnék vele, már az is. Meg úgy gondolom, én is tetszem neki, csak ugye ott a kapcsolata... Én meg azt nem akarnám befolyásolni semmilyen módon.
2012. jan. 7. 01:54
 8/17 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2012. jan. 7. 01:54
 9/17 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Én ugyan férfi vagyok, de az érzés ugyan az amit leírtál. Egy éve tart már... de nem akarom elcseszni a kapcsolatát, nem ismerem őt igazán lehet össze se illenénk szóval nem akarok ártani neked esetlegen sem.


Eleinte nehéz volt, aztán munkába temetkeztem. Sokat segít ha az embernek nincs agykapacitása ezen kattogni.

2012. jan. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát ettől félek én is. Mi van ha kilépne a kapcsolatból, aztán mondanám neki, hogy bocs de mégsem? Nehéz dolog ez. És sajnos van agyi kapacitásom is ezen rágódni. Hogy mi lenne ha... Nálad a másik fél is benne amúgy a dologban? Vagy esetleg nem is tud róla?
2012. jan. 7. 02:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!