Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben is érvényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben is érvényes az " első randin no szex" szabály?

Figyelt kérdés

Netes kapcsolatnak indult, két hónapja minden nap beszélünk vagy Skype-on vagy telefonon. Két hét múlva első " randi", de egy teljes hétvégét volna lehetőségünk együtt tölteni.( én vagyok a lány)

Ti mit tennétek? Igent mondanátok egy közös hétvégére, vagy nem, mert mégiscsak első "randi", azon meg nem huncutkodunk?


2012. jan. 12. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

És ha a Qvazimódó fog eljönni, akkor mit csinálsz?

Az első tali legyen csak 1 óra. Azután gondolkozás.

2012. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Ha te ilyen olcsó vagy, hogy egy ismeretlennel elmész egy hétvégére, akkor ugyan mindegy, hogy lefekszel e vele, vagy sem.
2012. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért, ha együtt töltenétek, akkor kötelező lenne szexelni?...

Azt csinálsz, amit akarsz. Ha neked jól esik, hát dugjatok.

2012. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kikérem magamnak ezt a hangnemet, mi az hogy " ilyen olcsó vagyok??!!" A pasi jön ide, ahol élek. Nem Quasimodo, ez tuti biztos.
2012. jan. 12. 22:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben már nem érvényes az a szabály :)
2012. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egy egész hétvégét együtt töltötök, az már nem randi, hanem közös hétvége. Ha megvan a vonzalom, miért ne feküdnétek le? Kevés az olyan pasi, aki egyből közös hétvégét szeretne eltölteni Veled, szóval nem holmi Alejandro, aki elvisz moziba és utána felkéreckedik hozzád.
2012. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a barátommal szintén a neten ismerkedtem meg. 3 hónap után találkoztunk. Az első hétvégét együtt töltöttük, a másodikon már le is feküdtünk. Nem bántam meg, 2éve vagyunk együtt.
2012. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Narwik ***** válasza:

Én is neten ismertem meg a mostani barátomat.:) Két hetet beszélgettünk kábé,azután megbeszéltünk egy első randit egy pénteki napra.Aznap este elmentünk koncertre,és mivel sokáig tartott,ő meg nem nagyon tudott volna hol aludni,felvittem hozzánk.Igaz,szex nem volt,de khm,minden más igen.Másnap ment volna haza,én meg a barátnőimmel bulizni-csak kicsit furán alakult a nap,és ő is jött velünk buliba,majd mi hamarabb leléptünk,visszautaztunk hozzám,és lefeküdtem vele.Nem bántam meg,oltárira rá voltam kattanva.De mégis azt tanácsolom,hogy ne add magad elsőre,húzd egy kicsit az agyát,akkor még jobban beléd bolondul. :D Sok sikert! ;)

21/L

2012. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!