Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ilyenkor mit tennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyenkor mit tennétek? Nagyon ciki helyzet.

Figyelt kérdés
Lakótársnőm mániája az önkielégítés,gyakran tök hangosan csinálja,mikor én is szobában vagyok,rászólni nem mernék,mert az ciki lenne.
2012. jan. 13. 16:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Amúgy meg miért nem szállsz be? Egyből nem zavarna a dolog!
2012. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Jesszus, hány éves vagy? Egyszerűen mondd meg neki, hogy a szexuális jellegű dolgait lehetőleg a jövőben akkor intézze, amikor nem vagy otthon. Ennyi. Nem ciki ez, max. neki.
2012. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
te is kezd el kielégíteni magad, akkor talán észbekap. :D
2012. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
amúgy hogyan szokta csinálni? csak simogatja magát, vagy fel is dug magának valamit?
2012. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
csak simogatja magát,de tök hangosan!
2012. jan. 13. 17:38
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy simogatja magát hangosan? Csiszológéppel?
2012. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
közben betétet is tesz magának ,és hallani a sustorgást
2012. jan. 13. 17:42
 18/22 anonim ***** válasza:

neki ciki, nem neked.

lány vagy te is?

2012. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
értem, szóval nem úgy hangos, hogy nyögdécsel, vagy ilyesmi, hanem úgy, hogy hallod, a súrlódó hangokat. akkor nyilván fogalma sincs arról, hogy hallod. szerintem ne mond meg neki, mert az nagyon ciki lenne. te is csinálj ilyen súrlódó hangokat este, és majd ha hallja, akkor rájön, hogy az övét is hallani lehet.
2012. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

amennyiben eltérő a nemed szállj be! ha nincs kedved és nagyon zavar akkor mondd meg neki, hogy legközelebb halkabban csinálja az intim ügyeit. bár kétlem, hogy olyan hangos lenne.

amikor a régi albiban a fölöttünk lévő fiatal pár éjfél körül elkezdett du*gni és a nő úgy sikoltozott mintha ölnék az hidd el zavaró volt, főleg amikor egy órán át csinálták! még az ágy is nyikorgott...

2012. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!