Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felfigyelt rám? Bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfigyelt rám? Bejövök neki?

Figyelt kérdés
Leírom a szituációt hogy értsétek :) Míg ő a büfénél állt három lány társaságában én a barátnőimmel beszélgettem kb 20 méterrel arrébb. Folyton oda-oda pillantott, még akkor is, amikor beszélgetett az egyik lánnyal. Ez pár napja történt. Ezek előtt volt hogy megjegyezte hogy vicces csaj vagyok és amikor kiengedtem a hajam, és beletúrtam akkor kérdezte, hogy hogy kibontottam én kérdeztem hogy mert rosszul áll? és akkor ő mondta hogy nem, szép az. mit gondoltok? csak túlmagyarázom magamnak?

2012. jan. 23. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ja könnyen meglehet...:)...amúgy te gondolom azért engedted ki a hajadat meg azér túrtál bele,mert zavarba voltál,és bejön neked...jól sejtem?:)
2012. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen:) minden bizonnyal
2012. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
állatira bejön... ilyen pasit... elég jó :)) és okos :) csak valahogy... mikor a közelében vagyok olyan ideges vagyok hogy ilyeneket csinálok... ez még nem is volt gáz, mert ezek szerint be is jött neki a mozdulatom csak van amikor hülyeségeket beszélek.
2012. jan. 23. 17:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem fél közeledni. Adj neki jelet ,hogy nyugodtan közeledhet. Mondjuk amikor egyedül van ülj mellé EGYEDÜL ne barátnőkkel és kérdezd meg ,hogy hazakísérne e mert ma nem akar senki veled menni...


Hogyha igent mond ott tudtok kettesben beszélgetni.

2012. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen gondolkodtam már ezen :))) csak amikor vele vagyok, vagy ő is ott van egyszerűen... nem tudok értékelhetőt mondani. szóval már értem amikor azt mondják valaki nem találja a szavakat....
2012. jan. 23. 17:22
 6/9 anonim ***** válasza:
na hát ez csodás...akkor ti egymásra találtatok...csak idő kérdése és kialakul valami...ha nem is mersz neki mondani semmit, legalább jelezd ügyesen,h tetszik neked...ha elég egyértelmű vagy,hidd el,lépni fog;)
2012. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
remélem is. :)
2012. jan. 23. 17:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgyse mersz semmit csinálni, szóval nem mindegy?! :D -.-
2012. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ez aztán biztatás! :)
2012. jan. 23. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!