Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » En egy 17 eves lany vagyok,10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En egy 17 eves lany vagyok,10 honapja elek sexualis eletet, de sajnos meg nem sikerult hogy orgazmusom legyen. A parom nagyon el van keseredve es persze en is. Es ez az egesz a kapcsolatun romlasahoz vezetett. Vajon mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 15:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
kérdező! ez egy olyan dolog mindha azt mondanád,hogy sok autót vezetett és mindegyikkel tudott menni de a te autódat nem tudja vezetni...aki képes valamire az mindenkinél képes aki meg béna az meg csak dicsekszik,hogy ő képes rá...ennyit a pasidrol...ha érdekel igazán az orgazmus akkor priváton várom a leveled..
2012. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
magamnak sem sikerul :| amugy lehet azert mert kicsit stresses eletet elek :| es az is igaz h neha gorcsolok mivel kicsit nagyobb a csiklom mint 1 atlagos 17 eves lanynak :|
2012. jan. 24. 16:20
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

nagyobb a csiklód?...:D

szerintem nekünk találkoznunk kéne...kezdesz nagyon érdekelni...és mint már mondtam is,ha igazán akarsz orgazmust akkorprivát...:D

legalább küldj nekem fb elérhetőséget..és,ha másnem is lesz..legalább beszélgetünk..

2012. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2012. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 pqpqpq ***** válasza:

eloszor is sajnalom anyudat hogy le maradt az orgazmus oromeirol.szerintem meg a te problemad genetikai alapu is lehet annyibol hogy kicsit nehezebb elocsalogatni belolled az orgazmust.masik pedig az hogy nem lazulsz el kello keppen.de hogy a pasid a legnagyobb hibas az is 100as

en 31 vagyok az elet minden fele novel megaldott eddig.De mindeniknek volt orgazmusa.pedig az eggyik 28 eves volt mar es azt mondta hogy velem volt eloszor.

2012. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
én a barátnőmet már sokszor eljuttatam,most nem nagyképű szeretem volna lenni de igaz,ha akkarod hogy orgazmusod legyen lazisd el magad
2012. nov. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na és hogy maszturbálsz? Ér valamit?(Bocs az indiszkrét kérdésért, de ha te sem tudod, mi jó neked, neki honnan kéne?)
2012. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Unblock válasza:

Nyalt mar ki a baratod ?


Altalaban a lanyok ugy meg jobban elmennek


Nyalhatna 1oraig utana meg be rakhatna a lompost, baratod keveset bir. Xdxd


Vannak 18 - 19 csajszi ismeroseim fel ora alatt mennek el, szerintem a fele nem igaz amit te ide le irtal anyadnak nem volt orgazmusa a csaladod nem e vilagi vagy rossz csavokkal kozosultok.

2016. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!