Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha a barátotok szakítana veletek, mert ő jogásznak készül, elegáns egyetemre megy, és "komoly barátnő" kell neki, nem te?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 23:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hálát adnék Istennek, amiért megszabadultam tőle:D
2012. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
- Hé Béla! B.szd meg a k.rva anyádat!
2012. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Elküldeném a halál f*szára!
2012. febr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Macs1209 ***** válasza:
100%

Gratulálnék neki, és magamban remélném, hogy a mentalitása miatt elvégzi vagy 30 év alatt sikeresen.


(Persze csak ha csaj lennék)

2012. febr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Bár én fiú vagyok. És mérnökhallgató.


És ezek az esetek tovább erősítik bennem azt az amúgy is jól megalapozott véleményt, hogy a jogászok hülyék :D

2012. febr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
csak szórakozásra kelletél neki.
2012. febr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

én örülnék. legalább összeköltözés, gyerek előtt kiderült micsoda sznob.

legalább volt benne annyi hogy nem cs.szte el az életed.

de én amilyen pukkancs vagyok biztos megmutatnám neki milyen elegáns is tudok lenni .... mert hogy én is így jártam, azzal a különbséggel hogy közgázra megy a "drága" és azt hiszi majd jó pénzes lesz én meg maradok csóri és így nem kellek.

de tudod mit? buta vagyok de egyben jó: kézügyességben. jó mondjuk művészcsaládba születtem.

azért is nagyon jól fogok festeni és majd a kiállításaimon olyan elegánsan fook figyegni hogy köpni-nyelni nem tud.

és egyáltalán nem biztos hogy pénzesebb lesz nálam...

tudod, az nevet aki a végén nevet :D

2012. febr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Doktor Szöszi?
2012. febr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát erre nem lehet mit reagálni, komolyan van ilyen?... és ebben a történetben azért felmerül, hogy vajon ki is a hülyébb agyilag... :)
2012. febr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát kinyitnám az ajtót és hagynám elmenni.Aztán követném a saját céljaimat az életben és keresném a boldogságot egy olyan embert,aki szeret,tisztel és megbecsül.


Utóirat:remélem az exed k*rvára nem veszik fel jogra :D

2012. febr. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!