Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutassam ki, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam ki, hogy nekem is tetszik ő?

Figyelt kérdés

Van az osztályomban egy fiú, aki tetszik nekem. Ritkán szoktunk beszélni, de amikor néha-néha váltunk pár szót, akkor mindig hallom a hangján, hogy izgul, meg látszik is rajta, a pupillája is nagy (azt olvastam, hogy a kitágult pupilla lehet a tetszés jele). Beszélgetésnél nem szokott a szemembe nézni, csak 1-2 másodpercre, aztán máshová néz. Más lánynak simán belenéz a szemébe beszélgetésnél, de az enyémbe nem.. Szerintetek akkor tetszem neki?

Amúgy még szokott szünetekben bámulni is.. Én mivel mutassam ki, hogy számomra sem közömbös? Arra gondoltam, hogy szünetben mikor engem néz, akkor én is végig a szemébe nézek, majd közben mosolygok is. Ez jó ötlet? És milyen témákról beszélhetnék vele?

Köszi a választ:)

15/L


2012. febr. 18. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

A drogtól is tágul a pupilla:D:D

De reméljük itt nem arról van szó:P

A terved jó, ebből vágnia kell, hogy mi a helyzet:)

2012. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amiket gondolsz azok jò ötletek szerintem..:) pròbàlj meg minél jobban a közelébe menni szünetekbe...és akàr többet is beszélgathetnél vele...de amugy is ha tetszel neki( ami ezekből a jelekből szerintem igaz) akkor majd ő megteszi az első lépéseket..sok sikert! :))
2012. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem, dehogy, nem a drog miatt, mivel egy normális, aranyos 15 éves fiúról van szó, aki se nem cigizik, se nem drogozik..:)

köszi a választ:)

2012. febr. 18. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!