Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a filozófia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a filozófia tanáromba?

Figyelt kérdés
Másodéves hallgató vagyok az egyetemen, a tanárom pedig olyan 35-40körüli nagyon jóképű fiatalos férfi.(első látásra meg nem mondanám hogy ennyi éves) Folyton róla álmodozok, pedig van barátom. De néha úgy érzem, hogy már nem szeretem a barátomat és a tanárommal jönnék össze:( Mit tegyek? Bűntudatom van emiatt!:(
2012. febr. 23. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tudod jól, hogy semmi esélyed...a barátodat pedig csak sajnálni tudom
2012. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
részvétem a kapcsolatokhoz! ha esetleg 5-öst akarsz filóból.. hát.. rajtad a döntés.. :)
2012. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Csak azért tetszik ,mert jól néz ki?
2012. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
5-ös voltam előző félévben. Nem ezen van a hangsúly. Nem a jegy miatt akarnék vele összejönni, hanem mert komolyan érzek iránta valamit..
2012. febr. 23. 15:08
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem csak az tetszik benne,hogy jól néz ki, hanem mert kedves, jófej, jól el lehet vele beszélgetni és bármi problémám van nyugodtan odatudok menni hozzá, és próbál segíteni mindig!
2012. febr. 23. 15:09
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak belehabarodtál.

Arra gondolj, a barátoddal miért vagy, miért szerettél bele. Az a való. (nem egy "kép", amit inkább Te látsz a tantóbácsiban)

2012. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hmm... jól néz ki, plusz még filozófia jár a fejében... :) melyik egyetemen van ez a snájdig legényke?

Nyugi nem azért kérdezem, hogy szatírkodjak,vagy hogy elhappoljam előled, csak nagyon beindult a fantáziám és kíváncsi vagyok.

Ha rám hallgatsz, valamelyik általad preferált filozófiai témát nyakatekert szöveggel megfogalmazva szóba elegyedsz vele. Szorítok neked. Nagyon sok esélyed lehet nála, ha bejössz neki, és 100 wattos mosolyt dobsz rá :)

2012. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Debreceni Egyetem! Amúgy mikor beszélünk mindig mélyen a szemembe néz és mosolyog. (ja amúgy tegezem- de nem csak én,hanem minden hallgató) Olyan édes
2012. febr. 23. 15:28
 9/12 anonim ***** válasza:
klassz, ha tegezitek, bizos jófej lehet
2012. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jaajh ne hallgass már árjuk! ez blabla... a tanár is ember, ráaádsul egyikőtök se kisgyerek már... hanem felnőttek... vedd a kezedbe az irányítást.
2012. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!