Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Bővebben lent!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bővebben lent! SEGÍTSETEK PLS!

Figyelt kérdés
Na szóval...Van egy srác akivel egy fél éve szakítottam , és meg is bántam, mert rá 1 hónapra még jobban belezúgtam mint az elején...És van egy osztálytársam, aki egyben a padtársam is.Az igazság az, hogy vele sose tudom ledönteni hogy szerelem vagy barátság.Amikor beszélünk egyenesen elolvadok.Úgy veszekedünk akár a házastársak.Szinte mindig vele álmodok, furcsa.És általában mindig akkor mikor összeveszünk aznap.Sokan mondták, hogy össze illünk, járnom kéne vele.De nem merem.Fogalmam sincs mit érzek.Azonnal féltékeny leszek ha más lánnyal beszél, vagy más lányról beszél.Mindig megnevetett a srác.Bár tényleg nagyon gyakran veszekszünk...De SZERINTEM ennek az az oka hogy ő sem tudja hogy én most akkor mit érzek.:S A másik srácot pedig próbálom kiverni a fejemből de nem megy.(KÉRLEK NE ÍRJATOK OLYAN VÁLASZOKAT, HOGY AKKOR MÉRT SZAKÍTOTTAM VELE ANNO!NEM TUDJÁTOK MI TÖRTÉNT!) Szerintetek még nem szerettem ki teljesen az előző pasimból addig ne kezdjek bele újba?Szerintetek tényleg szerelmes vagyok, vagy csak azért érzem ezt mert nap mint nap vele vagyok? A RENDES válaszokat előre is köszönöm!:)
2012. márc. 1. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudod, hogy mit akarsz, ezért ajánlok két egyszerű megoldást. 1. Gyere össze a padtársaddal. 2. Hagyd mind a kettőt és gyere össze egy harmadikkal.


Nagy valószínűséggel a 2-est meglépted volna magadtól is előbb. vagy utóbb.

2012. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
őszinte leszek a 2-es nekem eszembe se jutott!Köszi a választ!:) Nem is mondtál rosszat!:D
2012. márc. 1. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!