Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik mell a szebb, jobb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik mell a szebb, jobb? Férfiaknak melyik tetszik a kicsi vagy a nagy?!

Figyelt kérdés
nekem kicsi van
2009. jún. 8. 13:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
kicsi-közepes
2009. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
és miért pont a kicsi?
2009. jún. 8. 13:52
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
egyszerűen jobban tetszik a nagynál, a kicsi mell biztos hogy nem lóg, és attól hogy kicsi, még tud nagyon gyönyörű lenni. a kismell még 60 éves korban sem fog lógni. :P
2009. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szép, ez a hölgy alkatától is függ, van akinek jobban áll a kis mell (ezt szeretem én is egyébként), viszont ex barátnőmet el sem tudtam volna képzelni kis mellekkel:)
2009. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
viszont vannak olyan lányok akiknek nagy és nem lóg :S
2009. jún. 8. 13:55
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Ízlések és pofonok. Hidd el, aki szeret, azt nem nagyon fogja érdekelni, hogy milyen a melled. Éljen a kicsicici!
2009. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Funkció szempontából lényegtelen. Esztétikailag meg mindegy. :) A volt barátnőmnek kicsi melle volt. Csináltatott magának nagyobbat. Ki voltam rá akadva. Kértem, hogy ne, mert nem tudnék úgy hozzáérni, hogy ne az a műanyalg labda, meg az orvos jusson eszembe. Jó, később sikerült elvonatkoztatnom, de az elején zavart. Azt mondta, hogy csak nagyobb mellekkel érzi magát nőnek. Tényleg kicsi volt a melle, tehát nem Paris sindrómában szenvedett, de én nem értettem. Nagyobb lett a melle, de semmi nem változott. Én úgyanúgy szerettem, aztán vége lett. Nem volt köze hozzá a mellének. A mostani barátnőnmnek is kicsi mellei vannak és megőrülök értük . Nem az a lényeg, hogy egy nő mellei legyenek az első egész estét betöltő program. Én a kicsit jobban szeretem. Szexisebbnek tartom. Nem tudom miért, de jobban beindulok rá. Na nem a nagyalföldre gondolok, vagy a Pó síkságra, mert nem árt, ha van ott valami, de nálam a kisebb mell nagyobb előny! Ennyi!
2009. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

de általlában egy nőn a nagy tetszik vagy a kicsi??

Légyszi úgy válaszoljatok hogy

nagy vagy

kicsi

2009. jún. 8. 14:08
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
miért, ezekből a válaszokból nem tudod kihámozni, hogy mi tetszik a választ adónak? :D
2009. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%

Nekem is a kis, tenyérbe illó cicik jönnek be :)

21/F

2009. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!