Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a 18-20 feletti fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a 18-20 feletti fiúknak tetszenek a husisabb lányok?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok(8.osztályos) Az osztályban van egy vékony lány akinek van barátja már több mint 1 éve. Az osztálybeli fiúk nagy részének szerintem ő tetszik, sőt, 1-nek tuti,hogy ő. Mindig nézi,odamegy hozzá,beszélget vele stb. De ez a lány nem szép, vagyis az arca nem valami szép. Mégis ő tetszik a fiúknak. Miért? Egy másik fiúnak aki nagyon nem az esetem pedig szerintem én jövök be. És annyira idegesít,hogy miért én tetszem neki? Annyira kínos. Mindig odajön hozzám beszélgetni,néz,stb. Jobban örülnék ha olyan fiúnak tetszenék mint akinek a vékony lány tetszik. Én se vagyok kövér de rajtam azért van felesleg. 170 cm/58 kg vagyok. Ez a lány 164 cm körül van és 48 kg. A velem egyidős fiúknak miért ez a nagyon vékony típus jön be? Én annyira vékony nem szeretnék lenni.:/ De az ilyen picit husisabb típus pedig az ilyen idősebbeknek jön be.

Ha egy 14-15 éves fiú most ezt olvassa kérlek írja le ŐSZINTÉN milyen lány tetszik neki alkatra. Köszönöm.


2012. márc. 2. 19:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem! Csak a húsvéti nyuszinak.
2012. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

A normál.

Küldj képet magadról, hogy véleményt mondjak. Elsősorban nekem az arc számít.

2012. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Hát őszintén szerintem pont ideális az alakod semmi gond nincs vele.Még fiatalok nem tduják mi a jó nekik :) Ha szép arcod van még egy kicsitt több is lehetne rajtad nem számítana de számomra ez egyátalán nem duci.Már nem azért de az bőven vékony ... :D


Úgyhogy csak arra felé van ez a gond

2012. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%

Nem, inkább a lúzereknek.

Azok is inkább csak beérik velük, mert jobbat úgysem kaphatnak.

2012. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A husis nem egyenlő a dagadékokkal! :) Nekem inkább kicsit husis kéne, mint csontsovány... Te se lehetsz kövér, bár nem tudom hogy lányoknál ez a 170cm 58 kg hogy néz ki :/ am 17F
2012. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem a vékony lányok az eseteim, nagyon ritkán előfordul, hogy összekavarodok olyanokkal is, akiken van mit fogni, DE... 14-15 évesen sokkal finnyásabb voltam és csak a vékony lányokkal voltam hajlandó bármilyen kapcsolatot is létesíteni. Szóval lehetett egy lány bármennyire szép, kedves, aranyos, de ha nem volt vékony, semmi esetre sem jöttem vele össze és kikosaraztam őket. DE én egy kivétel voltam a környezetemben és emiatt a többi srác kicsit ki is nézett a sorból. Elsősorban azért, mert nekem voltak a legjobb nőim. Viszont a férfiak között többen vannak, akik a teltebb lányok mellett is meg tudnak állapodni, mint akik nem. Szóval fel a fejjel, lehet sikered simán. :))
2012. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10%
Először a 170/58 még "husisnak" sem mondható. Inkább átlagos. Viszont 8.-os lány létedre 170 cm vagy ? Azért az durva...
2012. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát azt mondják,hogy szép arcom van. De nekem az alakom nem tetszik. Viszont télen nem látszik a feleslegem mert eltudom takarni. Csak majd nyáron.... De amúgy sokat fogytam evvel én is tisztában vagyok,de hát azért lehetne jobb. A hasammal volt problémám,laposat szeretnék de már nem vészes.:))
2012. márc. 2. 20:04
 9/20 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: igen sajnos. én is utálok magas lenni.... de most mit tudok csinálni? semmit.
2012. márc. 2. 20:05
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

nem!

ezt az állítást nem tudmo honnan veszed te téves!


ugyanúgy egy 20-onéves pasinak sem tetszhet egy husis lány.


én 27 vagyok de nem tetszenek a husis lányok...

2012. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!