Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogyan tettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan tettétek tettétek túl magatokat az első szerelmi csalódáson?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem még mindig, de nem lenne jövőnk óriásit csalódtam benne. Vele volt az első csókom, Ő hívott el először randira.... Állandóan sírok, folyton Ő jár a fejembe, de már fél éve vége, és még mindig nem tudom elfelejteni. 19/L
2012. márc. 4. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ő is csak egy a sok közül.
2012. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te írásban is dadogsz?
2012. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem dadogok, véletlen kétszer írtam
2012. márc. 4. 20:17
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát ez itt a baj, hogy nem is próbálkozol csak sírsz. :) Elhatározás kérdése higgy nekem. Volt már egy-két komolyabb kapcsolatom. :)

Az elején kell hagyni pár hét gyász időt, ezen te már bőven túl vagy. A legegyszerűbb ha megszakítasz vele minden kapcsolatot. A "gyász időszak" leteltével el kell határozni, hogy nincs több búbánat és ehhez tartani is magadat. Én pl elkezdtem úszni, az elején volt hogy egy héten 4-5-ször is lementem és hulla fáradtra úsztam magamat, ha nem sikerült elmentem utána futni is, hogy este az ágyban már csak aludni legyen kedvem, gondolkodni ne. Az úszás azóta is az életem része. Találj te is egy olyan dolgot, amivel letudod fárasztani magad és rendbetudod szedni az életedet. Így menni fog!!

2012. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Elég beteges ahhoz vonzódni aki megrontott:)
2012. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
utolsó, ezt nem értem....
2012. márc. 4. 20:27
 7/14 anonim ***** válasza:

Én elég sok lánnyal ismerkedtem már, akik nem tudták túltenni magukat, hogy a nagy szerelmük megrontotta őket.

Sokan el se akarják fogadni, annyira szörnyű, talán pont ezért nem sikerül nekik.

2012. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy nem az igazival vesztették el a szüzességüket vagy történt amire vágytak. De ők annak hitték.
2012. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Picilàny (1986) ***** válasza:
Minden szerda péntek,szombat rio......igy :)
2012. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én nem tettem túl magam rajta.

3 évig küzdöttem mire végre kidobta azt a ócska r.bancot akivel utánam összejött és végre megint az enyém lett.

én nem ismerek lehetetlent, nincs is.

2012. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!