Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem az egészet a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem az egészet a mai napig? Szerintetek miért viselkedett így velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A mai napig nem hagy nyugodni egy kérdés. Mikor tizenegyedikes voltam totál belebolondultam az egyik tanáromba (nem szeretném megnevezni a tárgyat). 1 évig tanított csak, de ezalatt az egy év alatt nagyon jóba lettünk. Talán elsősorban azért, mert mindketten bolondulunk a fociért, bár nem kis ellentétek vannak a szeretett klubbot illetően. :D A mai napig csipkelődünk, szívjuk egymás vérét. Most tizenharmadikos vagyok. DE ezalatt a három év alatt voltak bizonyos mosolyszünetes időszakok. Egyiknak még tök jóba voltunk, a másik nap hirtelen már nem is köszönt, rám sem nézett, észre sem vett és kerülte, hogy a szemembe kelljen néznie. És ez ment körülbelül egy hónapig. Aztán megint egyik napról a másikra jóba lettünk. És ezt eljátszotta még párszor. Tizenkettedikben összejöttem a párommal és rá 1-2 héttel ő is összejött valakivel. Tavaly Decemberben, a szalagavatómon is beszélgettünk egy jót elsősorban fociról(megvitattuk, hogy ki fog kiesni). A szalagavató végén pedig mikor kimentem az öltözőből ott állt és mikor elköszöntünk egymástól azt mondta, hogy "nagyon sajnálom, hogy többet már nem találkozunk". Erre én visszavágtam neki, hogy "majd meglátjuk" (biztos voltam benne, hogy a fociról beszél), erre ő elmosolyodott és az mondta, hogy "én most nem erre gondoltam". Szerintetek miért viselkedhetett így velem? Miért mondta ezt nekem?


Előre is köszönöm szépen a válaszotokat!


2012. márc. 4. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A tanár nem járhat a diákjával, ahogy orvos sem pácienssel, stb. Valszeg vonzódtatok egymáshoz, biztosan te is tetszettél neki. Ezért is lehetett az a pár hét mosolyszünet, csak nem akarta, hogy még jobban belemenjetek kettőtök kezdődő "kalandjába", mert abból nagy baj lett volna.

Mindketten boldogabbak lesztek, ha élitek tovább az életet, külön. Legalábbis ő biztosan ezt gondolja, hiszen másért nem így köszönt volna el.

2012. márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Belédszeretett ezer százalék, de tudta, hogy az állásával és a becsületével játszik, ezért próbált távol tartani magától. Mint írtad is, több-kevesebb sikerrel, mert mégis megkerestétek egymást.


23/N

2012. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!