Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan fiuk akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan fiuk akik azt erzik, hogy eletuk vegeig forever alone lesz? Mi ennek. Az oka?

Figyelt kérdés
nem vagytok eleg izmosak a lanyok igenyeihez?
2012. márc. 4. 21:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Vagy ők nem azok.
2012. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Jelen.

Azért, mert egy lúzer vagyok.

2012. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Elég izmos vagyok de emellett k*rva csóró is...
2012. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Úgy érzem képtelen vagyok normális kapcsolatokat kialakítani emberekkel
2012. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
de azt mondjak itt a lanyok, hogy a penz az nem szamit. lehet csak te hiszed hogy szamit.
2012. márc. 4. 21:18
 6/19 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok. nem vagyok izmos még, de ez nem nagyon számít szerintem. hozzáállás kérdése az egész. nekem pl forever alone lesz, mert nem arra születtem h boldog legyek, hanem arra h mások boldogok legyenek általam. nem célom már a boldogság...
2012. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A nők 90% ánál számít a pénz... Nem fog ott aludni nálad ha pl ki van kapcsolva a gáz mert nem bírtad fizetni... Én pl olyan helyzetbe vagyok, hogy az apámnak k*rvasok adóssága volt és meghalt és az én nyakamba szállt minden... A középszerű fizetésemből épp hogy nem pusztulok éhen az adósságok fizetése mellett... A szar csóró házamba szégyellek elhozni egy nőt!! Ezért nincsen csajom... Ha valakit el hoznék ide egyből elmúlna a szerelem, és az fáj h nem én csesztem el de én szívtam meg...
2012. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én is egyre kevésbé hiszem hogy egyszer lesz barátnőm.

Kevés lány ismerősöm van. Azt nem lehet mondani hogy nem próbálkoztam mert most is van olyan lány aki tetszik csak nem igazán érdeklem őt.


Az a baj hogy nagyon vékony vagyok és ez nem túl férfias. Hiába edzettem, semmit se változtam. Kicsit fiatalabbnak is nézek ki a koromnál. Arcszőrzetem még alig van, ha van borostám az nem áll jól mert ritka.

A másik ami úgy érzem hogy hátráltat az a szemüveg. Most váltok kontaktlencsére, remélek beválik és jobban észrevesznek majd.

2012. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
de a kulso is csak kicsit fontos a nok szerint.
2012. márc. 4. 22:10
 10/19 anonim ***** válasza:
az ezen az oldalon írkáló nők szerint :D
2012. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!