Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám lebeszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám lebeszélni erről a barátnőmet?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel lassan 1 éve vagyunk együtt. Imádja a extrém sportokat és szeret motorozni is. Nemrég volt egy "kisebb" balesete, aminek az lett a következménye, hogy eltört a lába. Most, hogy meggyógyult újra motorra akar szállni, de én nagyon féltem Őt. :(
2012. márc. 8. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudod lebeszélni, és szerintem ne is nagyon próbálkozz.Aki egyszer elkezdi, addig fog motorozni ameddig belenem hal.Legalábbis engem semmilyen baleset nem tudna elijeszteni a motortól.
2012. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 étoile et lune ***** válasza:
Szerintem is sehogy. Ha szeretsz csinálni valamit, de az mégsem minősül káros szenvedélynek (még ha az is), akkor nem tudod lebeszélni. Reméld, hogy ráun, esetleg nyomj az orra elé hasonló, de kíméletesebb szórakozási lehetőségeket. Vagy szimplán érdeklődd meg, le tudnád-e erről beszélni, mert te odavagy érte, és nem tudnád elviselni, ha.
2012. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felesleges visszatartanod. Ha le akarod beszélni ezekről a dolgokról, akkor unalmasnak fog tartani. Nem egy második apukát akar, hanem valaki olyat, aki nem oktatja ki.
2012. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, és ha az agyára mész ezzel ki fog dobni majd meg látod és keres magának egy hasonló csávót pl. egy motorost persze nem robogost! Inkább biztasd és fogadd el őt és segíts neki!
2012. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát motorozzatok együtt! :)
2012. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Diavolino44 ***** válasza:

A Kapcsolatban kell hagyni szabadsagot, kulonben rossz vege lesz!!

Te sm orulnel ha o mondjuk azt mondana pl ne talalkozz a sanyi haveroddal mert en egy idiot. Ha viszont ugy erzed semmit sem tudna mondani amirol nem tudsz lemondani akkor surgossen keres magad valamit mert akkor csak egy papucse vagy!! (Nem rosszindulatbol irtam)

2012. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te ejtőernyőzz :)

Remélhetőleg megérti majd milyen félteni a párját... :)

2012. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!