Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét dolog ha így ismerkedek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét dolog ha így ismerkedek?

Figyelt kérdés
Ha bejövök egy srácnak de én nem tudom, hogy akarok-e többet haverkodásnál, azt mondom neki hogy van barátom. De ha később úgy gondolom, hogy akár több is lehet, akkor elmondom, hogy nincs barátom. Ez így nagyon gáz?
2012. márc. 11. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Gáz, mert hazudsz. Eleve ha azt mondanád, hogy van barátod nem is ismerkednék veled, hisz el se tudnálak hívni egy randira.
2012. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Tipikus ostoba picsä vagy kedves kérdező.....
2012. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Félsz elutasítani? Vagy miért?
2012. márc. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, mert nem fog foglalkozni veled és utána b@szhatod a dolgot.
2012. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon rossz módszer.
2012. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A legjobb módszer, hogy úgy koptassunk le valakit, hogy közben nem tapossuk sárba az önbecsülését!
2012. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szívás ebben csak az, hogy ha pl. engem egy csaj tényleg érdekel, akkor sok esetben le tudom csapni a barátja kezéről ha ilyen állapotban van. Szóval csak magadat áltatod...


Persze ha fülig szerelmes bele, akkor nem, de akkor általában nem is találkozok vele.

2012. márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyrészről szemét dolog, másrészről, ha rendes a srác, nem fog kikezdeni veled, ha úgy tudja, hogy foglalt vagy. Mondd el neki, hogy még nem ismered eléggé, ahhoz hogy el tudd dönteni. Nem nagyon dolog szerintem.
2013. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jaja, ne hazudj. inkább mondd meg neki az igazat. :)
2013. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!