Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha naponta egyegészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha naponta egyegészséges ember 15-25 ször szellent átlagosan, akkor miért zavarja az pl a csaj pasiját?

Figyelt kérdés
Volt ma itt egy ilyen kérdés, hogy pukizott a lány a barátja előtt, az meg szakítani akart. Nem nagyon lehet naponta 15-25 ször mindig kiszaladni más helyiségbe, wcbe, hogy elvégezze az ember a dolgát. Érdekes szinte majdnem az összes fiú szellent meg böfög a párja előtt, de ha a lány csinálja azt az már gusztustalan. Miért van ez?
2012. márc. 13. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

mert idióta a pasi



ok,nem egymás orra alá kell,de ezért kiszaladgálni hülyeség,jól is néznénk ki

2012. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Miért volna gusztustalan? Azért mert egy kretén ezt mondta, még nem gondolkozik így mindenki :). Előttem nyugodtan finghat a barátnőm, tudom, hogy neki is kell. Legalább tudom, hogy el meri engedni magát előttem.


Mellesleg előfordulnak nagyobb barmok is, pl egy huszonéves srác, aki szentül meg volt győződve, hogy a nők nem is tudnak szellenteni... Hát eléggé letört, mikor felvilágosítottuk xD.

2012. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

van olyan nap amikor léptem nyomon pukizok és illatozik is rendesen, de nem tudok vele mit csinálni ha jön akkor jön, a párom még nem szólt semmi rosszat érte ő is pukizik, van amikor a tenyerébe megfogja és nekem adja


24/L

2012. márc. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez butaság. Nem mondom, az első randin arra a pár órára az ember még képes moderálni magát, de ha az összeköltözésnél kell rájönnie a pasinak, hogy a nő is hús-vér lény, aki szellent és büdöset kakil az gáz.
2012. márc. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Én imádom mikor egy lány böfög. Persze nem állat módjára, hanem olyan aranyosan és mikor utána megszégyeli magát egy kicsit az olyan édes. :D
2012. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

sztem vicces :D haverommal is mindig egymás alá fingunk azt' röhögünk rajta xD

f18

2012. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

én szeretem ha egy lány fingik előttem :)


ha úgy alakulna, még a szexxel is összekötném :)

pl fingjon a farkamra :) vagy ilyenek...


24/F

2013. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!