Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos mindenkinek, hogy legyen párkapcsolata? Van itt olyan, aki nem társasági ember?

Figyelt kérdés

Az emberek többsége párkapcsolat-mániás,szinte görcsösen vágynak valakire.Ha meg egy ideig nincs senkijük,elkezdik tévképzetekkel mérgezni magukat (pl.: biztosan azért nincs senkijük,mert rondák,szegények,unalmas személyiségek).


Miért nem arra törekednek,hogy egyedül is boldogok legyenek?

Tudom,biológiailag így vagyunk kódolva,hogy társas lények vagyunk...

De miért kell így rágörcsölni a dolgokra?Miért erről szól minden?Egyedül miért ne lehetnénk boldogok?


Én örülök,hogy van párom,de egyedül is tudok teljes,boldog életet élni...


20/L


2012. márc. 17. 21:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem is van, de én is tökéletesen megvagyok egyedül.
2012. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, mindig jobb egy pár kapcsolat, mint egy párkapcsolat...

20/L

2012. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Egyedül sokkal jobban érzem magam mint társaságban. Sokkal szabadabb vagyok és nem függök senkitől, azt csinálok amihez épp kedvem szottyan és nem kell kikérnem senki véleményét.
2012. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

bocs de én egyedül egymagam nem lennék boldog.


kivétel ha van egy házam a bahamákon a tengerpart mellett, hozzá egy koktélbárom, és hozzá sok sok nő akik egy éjszakára bármikor kaphatók...


de nem lesznek milliárdjaim szóval kell egy nő!

2012. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Azért mert az emberek mások. Nem mindenki képes egyedül boldog lenni. Ráadásul ha meg az, a többi nyomorult szekálja, hogy miért az...


Én amúgy nem vagyok társasági ember és nem is volt párkapcsolatom soha. De abban egészen biztos vagyok, hogy egyedül nem élet az élet. Mondhat bárki bármit, nem igazán tudom definiálni mi lenne az élet értelme párkapcsolat és gyereknemzés kivételével.


Teszem hozzá én például egyáltalán nem vágyom senkire görcsösen, de boldog sem vagyok. És ha belegondol az ember, hogy csak barátok mennyit tudnak dobni az ember boldogságán, elég egyszerű elképzelni mekkorát dob ezen egy társ.


Lehet rámcáfolni, de én ezt így gondolom...



21F

2012. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Utolsó: én sajnállak.
2012. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, bocsi.
2012. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
jaj társas lények istenem az a kifejezés.amikor a családom megöli az agyamat a hülyeségeivel és azt mondom elmegyek kiszellőztetni az agyamat egyedül jobb alapon...anyám elkezdi"az ember társas lény nem fordulhatunk magunkba bla bla" fel kell világosítanom hogy a társat ebben a szövegkörnyezetben nem anyucikra tesókra kell érteni
2012. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ne sajnálj bazz, adjál milliókat! :)

neem amugy nem sajnáltatom magam...najó még is..dolgozok reggel 8 ig és tuti sok barom lesz és nem alszom majd...de reggel legalább vár otthon a kissz dráágaszágom, és az mindennél jobb...és ezt az érzést egyedül egymagam nem érezném és nme lennék enélkül boldog

2012. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz van kapcsolatod!!


Még szép, hogy boldog vagy, de ha téged sem szeretne senki sem és örökké a szerelemről álmodoznál, nem tetted volna fel ezt a kérdést!


De úgy könnyű, ha mindig van valaki aki akar veled legalább szexelni, de képzeld el, akit még erre sem akar senki, annak milyen rossz és sz@r érzés.


22/F

2012. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!