Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttem egy nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy nagyon jó lánnyal. Félek nem lessz velem megelégedve szex terén. Méreteim: 16cm hosszú és 14cm a kerülete. Szerintetek megfelel?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 11:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Figyelj nekem 17 már nagynak számít.16 is valószínűleg,miután 1cm a különbség.

Bőven elég lesz hidd el.

2012. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Volt egy palim akinek 17 centis farka volt, és annyira büszke volt a méretére, hogy pont nem izgatta semmi más, csak boldog volt, hogy nagy van neki.

Hát hadd ne részletezzem mennyire sz.r volt az ágyban.

Szerintem a kisebb farkú palik mindig jobbak, mert görcsös félelemben élnek, hogy nem lesznek elegek a nőknek (amit amúgy nem is értek...) és ilyen überteljesítménykényszerük van, amivel messze überelik a többieket.

Szóval én kifejezetten örülök, ha valakinek átlagos v. kisebb farka van. Azokkal eddig nekem még nem volt csalódásom.

20L

2012. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

biztos, én soha nem mértem le senkiét.

Szerintem nem elsősorban ezen múlik.

2012. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igyekszem mindig mindent megtenni. Még nem volt panasz. Nem tartom nagynak a farkam. És igen. Nekem is teljesìtménykénysxerem vqn. Kõszi a jò vàlasxokat.
2012. márc. 22. 12:59
 15/17 anonim ***** válasza:

Abszolút nem ezen múlik.

A női hüvely mélysége 9-10 cm, szóval lehet valakinek 24 cm-s farka is, akkor sem tudja 10 centinél mélyebbre dugni...Inkább az számít, mennyire megy az előjáték (nyelv meg ujj munka :P ) plusz hogy mennyire tudtok ellazulni...farok méret nem döntő. Nekem átlagos (15-16cm) és mégse volt sose panasz :)

2012. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha a farkad miatt nem is, de az alacsony IQ-d miatt előbb-utóbb dobni fog a csaj.
2012. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
76%
A lányoknak nagyon is fontos a méret, egy 12-13 centis farokkal a legtöbb lány kiröhögne és otthagyna. 16 cm viszont már elég lehet a többségnek sztem.
2012. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!