Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam egy lányról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam egy lányról, hogy biszex vagy leszbi-e?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik már egy ideje. Eleinte a barátnője tetszett, aztán rájöttem, hogy igazából ő kell, mert van benne valami különleges. Régóta szeretném már kipróbálni, hogy milyen járni egy lánnyal, de nem találtam még olyan "alanyt". A lány nem fiús, inkább csak nem az a tipikus csajos csaj. Legalábbis kinézetre. Inkább sportos, laza, kicsit elvont és van valami a tekintetében. És ha lát, akkor megbámul:S De ezt igazából nem értem, mert az is lehet, hogy látásból ismer és megnézi, hogy ki jön vele szembe:/ Nem tudok arról, hogy lett volna eddig barátja.Olyan furcsa, mert ha rá gondolok, valahol mindig felbukkan. Annélkül, hogy közelebb kerülnék hozzá, lehet valami sejtésem arról, hogy van-e benne valami hajlam? És általánosságban hogy tudhatom meg egy lányról, h mondjuk biszex-e? Ezt lehet sejteni esetleg egy nézésből vagy stílusból vagy vmi?

16/L


2009. jún. 16. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos, én fiu vagyok és volt egy lány aki mindig fenn volt az imserőseim között de soha nem beszélgettünk.

AZtán egyszercsak beszélgetésbe elegyedtünk és elég sok mindent elmondott magáról, azt is, hogy lezbi :)


Javaslom kezdj vele beszélgetni (tereld a témát a szex felé- de óvatosan) és szerintem kifogod deriteni :)


Remélem segitettem

F/17

2009. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát szerintem próbálj a leszbikus témáról beszélni vele,

értem úgy,hogy láttál leszbiket,vagy van egy ismerősöd akiről kiderült stb...

Ha nem ellenzi,vagy ha mondja hogy abban nincs semmi rossz akkor sínen vagy!

Én és a barátnőm is így próbáltuk ki a 2+1 felállást:)

Vagyis a barátnőm akarta kipróbálni ,hogy milyen lehet egy harmadikkal,de csak lánnyal:)

Sok szerencsét!!!

F/20

2009. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és mondd csak hol laksz? nagyon ismerős amit írtál velem is megtörtént!!
2010. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kezd el vele beszélgetni!

hogy ki volt a volt pasija meg ilyesmi és akkor biztos kiderül

hajrá ;)

2010. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 -xXx- válasza:

Szerintem is kezdj el vele beszélgetni és fokozatosan tereld a szót a szex felé!

15,5/L

Ui:Szívesen megismernélek...am hol laksz?

2010. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!