Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy haverom. Mostanaba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy haverom. Mostanaba maskepp viselkedik velem. En egy bi fiu vagyok es az szeretnem kerdezni hogy lehet-e hogy a baratom meleg vagy bi. Eddig nem volt baratnoje. Na irjatok velemenyeteket?

Figyelt kérdés
.Nalam is akart aludni.
2012. ápr. 4. 11:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
es szerintetek mit csinaljak vele eddig jo haverok voltunk.
2012. ápr. 4. 11:55
 2/15 anonim ***** válasza:
Amit elmondtál, abból nehéz megállapítani... ő tudja rólad, hogy bi vagy? Miben nyilvánul meg a "furcsasága", azon kívül, hogy nálad akar aludni?
2012. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Diarmand ***** válasza:
77%
Mostantól "Túl lesztek a barátságon" ;)
2012. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
tudja hogy bi vagyok.es mar tobszor akart nalam aludni es mar aludt is nalam.akkor beszeltunk magamrol es akkor montam el neki h bi vagyok.azota ojan mintha akarna tolem valamit.mar aznap ejel polo nelkul es egy szal boxerbe akart velem aludni csak az agy egy szemelyes volt.mit csinaljak vele segitstek
2012. ápr. 4. 12:04
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
és bejön neked? mert nagy valószínűséggel te nagyonis tetszel neki, ezek alapján
2012. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hat jo pali,es lehet hogy be jovok neki de most kapcsolatom van egy lannyal.amit o is tud,es a lanyrol a velemenye rosz.vajon ez miat.
2012. ápr. 4. 12:08
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem magának akar :)
2012. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
megbasszam???a sracot vagy egyszer meg hivom hozank es vele aludjak lam mit csinal??
2012. ápr. 4. 12:21
 9/15 Glam Maarco ***** válasza:
100%

Az egyéjszakás kalandokat nem támogatom, mert megb***ni lehet valakit, de szeretkezni a legjobb :)

Ha az a célod, hogy kiderítsd, mit akar, akkor aludjatik együtt. Ez nem azt jelenti, hogy le is kell feküdnöd vele...

Az, hogy kivel leszel kapcolatban és akarnál e többet is tőle, az meg csakis a Te döntésed! ;)

2012. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
koszi szepen.es ha amikor nalam alszik akar velem sexelni akkor mit csinaljak engedjem??
2012. ápr. 4. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!