Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy pasi, hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy pasi, hogy tudnám elérni, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

8 évvel idősebb, mint én és tudom, hogy nincs barátnője. Eddig komoly kapcsolatai voltak és nekem is, de sajnos nem egy társaságba járunk, viszont a jövő héten és azután való héten találkozni fogunk, de sajnos olyan helyen, ahol nem annyira lehet kötetlenül beszélgetni. Tudom, hogy mi a kedvenc étterme, és kedvenc kávézója, ahol elég gyakran megfordul, esetleg eszembe jutott, hogy elnézek egyszer-kétszer ezekre a helyekre, hátha összefutunk, viszont nem akarok rátapadni, nehogy azt higgye, hogy üldözöm, vagy valami.

Nem tudom, hogy viselkedjek, amikor találkozunk, párszor észrevettem, hogy néz engem, de amikor ránézek, rögtön elkapja a tekintetét. Egyszer rámosolyogtam, ő visszamosolygott, de igazából ennyi volt. Nem tudom, hogy kerülhetnék közel hozzá, nem akarom, hogy nyomulásnak vegyen bármit is és én sem vagyok az a típus, csak már elég régóta tetszik és sajnos ezután nem fogunk túl gyakran találkozni, úgyhogy most úgy érzem, hogy ez az utolsó lehetőség... 2 hét. :(

23/L



2012. ápr. 9. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Főzz jól.

Szeress dugni.

Végezz házimunkát.

2012. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ne legyél ronda !!!
2012. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és ha elkapja a tekintetét, akkor közömbös nem lehetsz a számára. Kérdezd meg egyszerűen hogy beugrana e veled egy kávéra, vagy enni. Már ott kiderül hogy szeretne e menni. És ha pont nem ér rá, de szeretne menni, akkor úgyis lecsap a lehetőségre. Remélem összejön:)
2012. máj. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!