Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Csajok van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Csajok van olyan, hogy csak azért bámultok egy pasit mert olyan csúnya?

Figyelt kérdés

Gyakran veszem észre, hogy az utcán bámulnak a lányok...vagy véletlenül összeakad a tekintetünk... Például ma reggel is jött szembe egy kislány a barátnőivel és rámnézett majd le újra rám majd megint le....aztán mellém ért és bele nézett a szemembe én is az övébe( nagyon szép lány volt) ilyenből van sok, de viszont ha valakinél aki ezt csinálja megpróbálok lépni, hogy megszólítom akkor elutasitóak velem szemben.... Esetleg hogyan szürhetném ki, hogy kinél érdemes probálkozni? És ki az aki nem csak azert néz mert csúnya vagyok?

Bocs a helyesírásért, de telefonról írok!!!!

20/F


2012. ápr. 17. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, én szoktam pasit azért is nézni, mert olyan csúnya, de ezt onnan tudod leghamarabb kiszúrni, hogy aki pl. barátnőjével jön és néznek, mosolyognak és sokáig a szemedbe néznek, annak tetszel, ha viszont röhögcsélnek közben, vihognak, furán mutogatnak rád, vagy fura grimaszokat vágnak, akkor bizony valami érdekeset találtam rajtad és nem pozitív értelemben :P
2012. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ilyesmi még nem fordult elő...pedig nem vagyok olyan helyes ezt tudom magamrol de megis szeretnek nezni a lányok....:S
2012. ápr. 17. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:
azt mondják a szerelem vak! szóval igyekezz valakit jó szerelmessé tenni akkor nem látja milyen ronda vagy! :D)
2012. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szegeny fejed. ennyit az onbizalmadrol... nem lennek a helyedben :(
2012. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hello!

Nem biztos, hogy azért elutasító, mert ronda lennél. Maga a szitu ronda neki :] ha tényleg vonzó a lány, annak gondolj bele mennyi közvetlen ismerőse van iskolából, rokonok, ismerősök által, baráti köréből, akik összejönnének vele?

ÉS akkor mért egy vadidegen srácot válasszon? Ezek azok a lányok, akiknek fontos a bizalom, és inkább járnak olyannal, akit már valamelyest ismernek. Szóval az is lehet, hogy csak annyi a baj veled, hogy idegen vagy neki. És van neki bőven baráti köréből fiú, aki "udvarol" neki, és ő olyan tipusú lány, aki nem szeret idegenekkel ismerkedni. Szerintem vannak olyanok is, akik bevállalósabbak, de ezt ránézésre nem lehet megmondani kik azok.

2012. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ronda azert nem vagyok, csupan nem vagyok az a fajta amilyenek mostansag a lanyok idealjai... Kondizok es sportolok... Onbizalom hiany nincs pusztan ismerem a hataraimat...
2012. ápr. 17. 12:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, h mindig olyant fogtál ki, aki már foglalt volt. Szemezni szemezett veled, de nem akart továbblépni, mert volt barátja már.
2012. ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam is vannak ilyen szituk.


Képzeld még olyan is, hogy utcán mögötte sétálok pár méterre és képes hátra fordulni és rám nézni.


Csak tudnám miért szemeznek vagy néznek engem a lányok!


Én még ezek közül a lányok közül egyet sem szólítottam le, mert tartok a beégéstől, de néha úgy érzem, hogy bejöttem nekiké s olyankor bánom az elszalasztott lehetőségeket.


Persze lehet csak a nagy orromat nézték, de állítólag szép szemeim vannak és lehet ez kompenzálja a ronda nagy orromat?

2012. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló:


Az a csúnya srác, akin vihogsz, meg grimaszolsz, csak kiváltja valahogy belőled ezt a reakciót. Normális esetben egy teljesen visszataszító külsejű emberre legfeljebb egy pillanatra néznek rá. Különben is, ha minden ok nélkül fikázol egy embert a külseje miatt, akkor elégedetlen vagy magaddal is.

2012. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!