Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Jól néztek ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Jól néztek ki?

Figyelt kérdés
Eddig 3 lánnyal ismerkedtem meg az oldalról és mindhárman tök jól néztek ki. Barátságok, kapcsolatok szövődtek belőlük és életre szóló élményekkel gazdagodtam. Az ember nem ezt várta volna. Na és ti, jól néztek ki? :DD

2012. ápr. 17. 17:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
:))) Igen jól
2012. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Talán igen, de mivel mindenkinek más tetszik, ezért nem mondanám biztosra.
2012. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
mi neked a jó? sztem igen
2012. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
én még be is jól nézek.
2012. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Akikkel eddig beszéltem itt azt mondták jól, de szerintem csak meg akartak dugni.
2012. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

17:57


A pasikról ez nem mondható el, én talán válogatós vagyok, de abban biztos lehetsz, hogy az összes férfit az orruknál fogva vezet a divat és hasonló nőideálja van mindegyiknek.


17:58


Szeretem az egyedi kinézetű lányokat (nem csúnyára vagy igénytelenre gondolok) és főleg az arc érdekel. Engem az arcok fognak meg, a többi csak kiegészítő :D


18:09


Biztos vagyok benne, hogy intelligens lány vagy és nem csak szexet érdemelsz, hanem egy kiegyensúlyozott kapcsolatot is :).

2012. ápr. 17. 18:14
 7/29 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ez te lennél? Ha igen, akkor tetszik a hajad és az ajakpiercinged ritka jól illeszkedik :D
2012. ápr. 17. 18:22
 9/29 anonim ***** válasza:
17:57 -es vagyok: hát ha az összes férfit az orránál fogva vezet a divat, és hasonló az ízlésük, akkor nem sok esélyem lenne náluk. :D
2012. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

18:22


Nem az összeset, csak az összeset akit TE is szeretnél. :D A zsíros hajú szakadt kívülállók 2 csoportba oszthatóak:

1: megtalálták a lelki békéjüket így fittyet hánynak mindenre

2: feladták mert nem tudtak beilleszkedni és összezuhantak (az első kategória is ide fog jutni, már csak az idő kérdéses)


Bárcsak én is olyan lehetnék, mint aki fittyet hány mindenre, de én foglalkozom magammal, belül és kívül is, mert igénylem, igényt érzek rá. És így az igényes lányok felé érzek vonzalmat.

2012. ápr. 17. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!