Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Van az életetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van az életetekben olyan nő, aki örök álom, egyfajta "ideál" marad?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy valakivel nem jöttetek össze, talán nem is tudnátok vele kapcsolatot elképzelni, de nem tudtok teljesen elszakadni tőle évekig, évtizedekig. Ha igen, hogyan élitek ezt meg? Mennyire nyomja rá a bélyegét a párkapcsolatotokra? Változna a helyzet akkor, ha egyszer mégis megkaphatnátok? Vagy jó ez így?
2012. ápr. 24. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem van, egy régi barátnőm. Tartjuk a kapcsolatot baráti szinten, de nem mondtam le róla teljesen. Talán egyszer még. Most van barátnőm, nem túl komoly, mert a régi miatt nem tudok olyan 100%osan benne lenni az újba. Pedig a régi, akit nem tudok felejteni, utánna már volt vagy 3 másik nő. Ha most azt mondaná hogy velem akar lenni akkor 1 percet nem gondolkodnék.
2012. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

nekem nincs ilyen. akit akarok, azt meg is szerzem, ha meg visszautasít, akkor tudomásul veszem és tovább lépek, eszem ágában sincs róla ábrándozgatni.

Nincs időm rá, és a farkám nagyon áll.

2012. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gergo_30F ***** válasza:
van, vagy volt, még nem tudon teljes bizonyossággal kijelenteni egyiket se. régebben sokat gondoltam rá más lány mellett is, mostanában már sokkal inkább a múltam része, mint a jelen ábrándjaié, és ezt épp egy másik lány irántam érzett szeretete/szerelme hozta ki belőlem. mikor megismertem, azt gondoltam ő az a lány, aki nekem kell, aztán nem jöttünk össze, javarészt az én balf@szkodásom miatt, de nem is láttam a rózsaszín ködtől a hülyeségeit. manapság már nem is az a fajta őrjítő szerelem kell, ami elkapott nála, hanem társ, erre a posztra pedig nem felel meg egy szenvedélyes, de hisztis nő. öregszem... :) nem akarom megkapni, részint büszkeségből, részint mert attól tartok ugyanazzá a hülyegyerekké vedlenék vissza, ami akkor/vele voltam. arra nincs szükségem, fejlődni akarok, férj és apa akarok lenni, a femme fatale lemez már lejárt.
2012. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs, mert vagy megdugtam már őket, vagy kiöregedtek/ öregedőben vannak és mire odajutok, már nem lenne nagy élmény.
2012. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

# 3:

Elgondolkodtató, amit írsz, mert ismerek olyan esetet, amikor a nő az egyik férfi számára femme fatale, a másik számára meg ugyanaz a nő jelenti a biztos társat - és annak a férfinak van egy másik nő, aki a femme fatale...

2012. ápr. 24. 16:02
 6/7 Gergo_30F ***** válasza:
számomra az a lényeg, hogy nekem mit jelent. ha többyire konfliktusforrás, akkor nem passzolunk hosszú távra szerintem. én is ismerek konkrét esetet, legutóbbi barátnőm velem nem volt hisztis, mert ösztönösen tudtam kezelni, míg az előző barátja nem, ott állandósult a feszültség.
2012. ápr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem az 1. komolyabb szerelmem. előtte sokkal tágabb volt az ideál, változatosabb volt. de utána már csak a hasonló tipusú lányok teccenek... Testileg is, viselkedésileg is.
2012. máj. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!