Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne, ha közölném vele, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban,totál bele vagyok zúgva.

Ő szerintem nem,de ez nem egyértelmű.

Gáz lenne, és megijedne,ha közölném vele,hogy szeretem?

Mert már nagyon nem bírok magammal!



2012. ápr. 27. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem eszik ilyen forrón a kását. Igen, lehet megijedne. (Én is megszoktam :D) úgyhogy jobb ha kicsit visszafogottabban indítasz és fokozatosan tárod fel az érzéseid.
2012. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szoktatok beszélni? Mennyire ismered?
2012. ápr. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak ne face-n élőben hatásosabb.... Először lehet úgy meglepődik azt mondja én meg nem közbe mégis van nála esélyed :)
2012. ápr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem nem jó ötlet elmondani neki amit érzel.Elösször hívd el valahova.Utána fokozatosan kezdj a lényegre törni (pl.: a végén elhívod étterembe)
2012. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem beszélünk sokat. Amúgy kicsit elbizonytalanodtam,mert volt korábban egy másik fiú,aki tetszett,elmondtam neki, és úgy "megijedt",hogy 2 hétig nem szólt hozzám! Persze nem lett belőle semmi.Szeretném,ha szeretne. Egyébként még nem randiztam,úgyhogy... :/
2012. ápr. 30. 20:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb beszélgessetek még és menjetek el valahova.Aztán tudd meg a a barátaitól ,hogy tetszel-e neki stb és utána.

Velem is hasonló a helyzet csak nekem lehet ,hogy tetszem a fiúnál. Nyugodtan küldhetsz privit.

14/L

2012. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!