Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem szerelembe estem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem szerelembe estem első látásra de volna itt egy probléma valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés
szóval úgy érzem szerelem volt első látásra nagyon tetszik egy lány, nem tököltem szóval 1 hete oda mentem hozzá és elmondtam neki hogy tetszik és szeretném jobban megismerni örült is neki láttam, de most fog majd érettségizni és mondta hogy ez neki fontos és mondtam hogy várok rá de nem tudom meddig kéne illetve hogy számát elkérjem már komoly kapcsolatot szeretnék kialakítani, de viszont nem tudom hogy most hogyan alakítsam tovább arra gondoltam, hogy elkérem a számát és majd elmondom neki nem-e lenne találkozni kedve velem és mondjuk elmegyek érte és elviszem fagyizni és kikapcsolódik legalább kicsit és beszélgethetnék vele hogy milyen is..megismerném kicsit jobban, vagy haggyam hogy tanuljon? mit gondoltok?

2012. máj. 1. 07:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is mos fogok érettségizni, szóval meg tudom érteni őt.Szerintem várd meg, amíg az írásbeli része lemegy, azután elhívhatod randizni, ha neki is bejössz, akkor nincs félnivalód. :)
2012. máj. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
á nagyon köszönöm :) sokat segítettél..mert ugye a férfinak lépni kell valamikor :D
2012. máj. 1. 10:56
 3/3 A kérdező kommentje:
még a mai nap folyamán nem is láttam és annyira hiányzik...nem tudom annyira elvarázsolt hogy az nem igaz..hiányzik de rossz remélem nem nyálas duma egy fiú szájából ez..
2012. máj. 1. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!