Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért akár fel is lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért akár fel is lehetne őket jelenteni?

Figyelt kérdés
Csináltam egy egész testes képet magamról ahol csak bugyi van rajtam. És egy fiúval (akit rég ismerek) egyre többet beszélgettünk, meg jól kijöttünk és kezdtünk többet érezni barátságnál. Úgyhogy elküldtem neki ezt a képet. Mostanában szinte sosem beszélünk. És ma hallottam hogy ezt a képet terjeszti rólam és másoknak el is küldte és nézegették.. Elég sok haverja látta..úgyhogy megint én vagyok a város ribanca..de ez mellékes. Mivel még kiskorú vagyok(13) és ezzel a képpel visszaélnek ez bűncselekménynek számít?
2012. máj. 4. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Szülői beleegyezés nélkül fel sem jelentheted...Ő meg még nem büntethető..Zorall:D
2012. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Mármint akkor,ha egykorúak vagytok..
2012. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akinek a képet küldtem 14, a haverjai meg 14-15 évesek
2012. máj. 4. 13:44
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
13 évesen ISMÉT a város r*banca vagy? Hát gratulálok kicsilány, igazán büszke lehetsz magadra. Keresd magad napisz*ron.
2012. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen minek küldesz ilyen képeket a neten bárkinek is.Meg is érdemled.Gondolom majd viszontlátunk a pedomacin :)
2012. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem sok eszed van.Legalább megtanulod,hogy nem kell küldözgetni ilyen képeket senkinek.
2012. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Megérdemled hülye p*csa!! :)))
2012. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek jelentenéd fel? Te adtad ki a képet, te voltál az az idióta. "Ha egy titokra fény derül, az nem annak a hibája, aki továbbadta, hanem annak, aki rábízta."
2012. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Feltöltötte a netre? Kirakta olyan helyre, ahol bárki láthatja? Ha csak e-mail-ben terjeszti, vagy csak kézről kézre mutogatja, akkor nem igazán tehetsz ellene. Max. az iskolaigazgatóhoz fordulhatsz.


Ha viszont nyilvánosságra hozta az engedélyed nélkül, az a személyiségi jogok megsértését jelenti (Polgári Törvénykönyv 80. §).

Mivel 14 év a büntethetőség alsó korhatára, ezért lehet eljárást kezdeményezni.

Viszont TE ehhez kevés vagy, fordulj a szüleidhez!

2012. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Ez abszolút bűncselekmény, 18 év alatti személyről ilyen fotót közölni elég komolyan kimeríti a bűn fogalmát. Sokat ront a helyzeteden, hogy te küldted neki a képet, és te is csináltad magadról.


Ettől függetlenül jó nagy balf*sz vagy, nem is értem, mi a f*sznak küldesz ilyen képet egy gyakorlatilag ismeretlen embernek...

2012. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!