Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti undorodtok a szőrös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti undorodtok a szőrös lányoktól?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok, PCO szindrómám van, aminek az az egyik tünete, hogy szokatlan helyeken nő rajtam szőr pl. a pocimon, cicimen hátul a combomon stb. ez mennyire zavarja a fiúkat? persze szoktam szőrteleníteni meg minden, de érdekelne a véleményetek. Van párkapcsolatom és a barátom azt mondja, hogy őt nem zavarja, hogy nem vagyok állandóan sima. Ti is így vagytok ezzel? Ha szerettek egy lányt, akkor elviselitek? :/ Lányok, ti is írhattok véleményt ! :) 18/L
2012. máj. 10. 22:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont egy olyan probléma, ami ellen lehet tenni - szőrtelenítés -, így nem zavarna. Ha bajsza nő, az már igen.
2012. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Inkog Nito ***** válasza:
Hát nem tudom,én nem szeretem ha egy lány szőrös.Jó most nem karon lévő pehelyszőrre gondolok.Hát azért a mellen erősen zavarna.
2012. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
akkor sem ha nem tehet róla? és szereted?
2012. máj. 10. 22:33
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem zavarna mert a szőrtelenítés jó dolog. Ha nem is látszik hanem csak érezni lehet az sem zavarna. Az én barátnőm nem borotválja a lábát sohasem borotválta alig van rajta szőr és csak világosak még közelről sem lehet látni azokat csak ha simogatom akkor érzem de az nem veszélyes, így jobb mintha borotválná és be erősödne neki.
2012. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
szőrzetből is csak a fazonra nyírt jön be nekem. de a szőrtelenítés megoldás a szőr ellen.
2012. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem undorodok.

Sőt, csapjatok agyon, de mivel szerintem a nők eleve szőrösek, így abszolút nincs bajom vele és tök természetesnek veszem.

20/F :D

2012. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
utolsó... remélem még sok ilyen srác van a világon ! ;) :D
2012. máj. 10. 22:41
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, ha nem teljesen sima egy lány bőre. 22F
2012. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha lelkileg kötődöm hozzá.
2012. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
szőrös csaj? esélytelen
2012. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!