Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fleshlight tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fleshlight tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hellosztok megkell mondjam nem vagyok még felnőtt koru, 17 éves vagyok

de elszántam magam arra hogy veszek egy Fleshlightot,kérdéseim a következők lennének


-POstás tudja hogymivan a csomagba ,esetleg mondhatja azt hogy bocs fiam nem?

- ténlyeg olyan jó élményt nyújt , amit mondanak?

-tényleg olyan mintha igazi nő vaginája lenne?(olyan érzés)

-megéri az árát?

-hanem veszek mellé semmiféle anyag ápolót az nagy gond?

-kézkrém nem károstija az anyagot (szerintem egészjó kézkrém mint sikosító :D)

-hogytudnám beszerezni anélkül hogy a szülök tudhatnának róla :S? (sajnos máscímre nagyon nemtudom elküldeni)

az lenne a legjobb hogyha nem lennének pont itthon <-tudom csak ez változó

és egy utolsó kérdés ;)

-tényleg sokat számit az hogy miyeln a belseje a ketyerének :P,pl:. rücskös, sima,ilyen hullámos


ha meg erősítetek akkor asziszem beszerzem a saját Lisa Ann Vagim ;))) ááááá

(ja és még annyi hogy nem akarok választ olyanoktól akik valami csajjal jönnek mert csajok is ugyan ugy használnak segéd eszközöket...)



2012. máj. 17. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Én most hallok erről először, rá is google-ztam gyorsan... :D Így nem tudom, hogy milyen lehet, meg hát amúgy is lány vagyok...

Viszont egy két kérdésedre tudok válaszolni :)

A postás nem fogja tudni mi van a csomagban, mert az be lesz csomagolva. Ő csak kézbesíti azokat a leveleket, és csomagokat, amit aznap a kezébe nyomnak... (illetve ha futár hozza, az tudni fogja, de az már hozzászokott, és őt úgysem fogod ismerni...)

Drágának tűnik így hirtelen, de hát csak egyszer kell megvenni és annyiszor használhatod amennyiszer akarod... szóval ha tényleg jó, akkor megéri az árát...

A kézkrém nem mindig jó... :S Vannak anyagok, amikkel nincs jóban, és tönkreteheti hosszútávon... Ha képes vagy 17-18ezer forintot kifizetni egy ilyen micsodáért, akkor ne garasoskodj a síkosítón, az már csak 2ezer ft körül van

Mond azt a szüleidnek, hogy egy osztálytársad/barátod elutazott mondjuk külföldre a családjával egy hétre, és megkért, hogy had postáztasson egy csomagot a te címedre, így ha a te nevedre jön egy csomag, akkor azt ne nyissák ki, mert az a haverodé... :D

18/L

2012. máj. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ : )


igaz ide vagy oda az a 2ezer :P

hát van benne valami,mert tényleg nagyon drága és igaz ami igaz hogy igazi csaj jobb lenne...

de sajnos nem mindenki olyan macsó(szánalmas) menő( gusztustalan) ember mint amiket látok az utszán egy láánnyal sétálva ;) ..


már nekem is lennének igényeim :D csak nem lehet egy csettintésre .) hát ezértjött ez elő :P


még 1x köszi a választ :) kicsit meglepödtem hogy lány ír de nagyon örülök hogy vannak még a kulturáltabb normálisabb fajták is : )))

2012. máj. 18. 16:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, megint én. Tesz-vesz-en nézelődtem, ezt találtam, és eszembe jutottál:

[link]

csak gondoltam szólok, hogy van olcsóbb árkategóriájú is...

Sok szerencsét hozzá ;)

2012. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szia köszi de fleshlightnál maradok ;)
2012. jún. 15. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én konkrétan a gyártótól rendeltem még karácsony előtt.


Sima fekete tokot,wonderwave puncust,egy sikosítót egy fertőtlenítőt és egy hintőport későbbre és a posta ára volt 77 Euro olyan 22 ezer Ft igaz előre elutaltam nekik.


A barátnőm közelébe sem érhet, tágabb is ridegebb s hidegebb is, de nagyon jó gyakorolni vele és mivel most 1000kmre vagyok a hölgytől és szeretem sokkal jobb mintha kvznék,vagy egyéjszakást keresnék.

Én egymás után 2 szer el szoktam menni fél-3/4 óra között használom fürgén :)


Utána szépen elmosom langyi vízben,majd olyan minden 3d alkalomnál kicsit fertőtlenítem is, jobb a lelkemnek.

1-2 napot hagyom száradni majd eldobozolom úgy hogy a vge nyitva van.


Ja és a dobozra nincs semmi kacér ráírva.

FLI INTERNATIONAL. Megmondod a haverodnak lesz szülianpjára távirányítós autóra új kerékszett + akksi :D


Kézkrémmel nem szabad, csak víz alapú sikósítóval,nem kell a gyári ,a durexé is jó,vagy bármi ami víz alapú.


Érzésre messze menően jobb mint az összes otthoni módszer, de egy lánytól elmarad :)

2013. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az előző vagyok 21 éves vagyok és persze fiú :)
2013. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fata.morgana válasza:
Én mindennap használom(akár többször is), és így nincs is lehetőség púderozni.Mert mire megszáradna, már megint kell... Mondjuk majdnem olyan jó mint az igazi, esetleg a hőmérsékletén veszed észre hogy mégsem olyan mint egy igazi punci. Meg mondjuk talán nem annyira szűk mint egy szűzlány.
2013. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!